2733
ببین پسر من تا کلاس دهم همیشه شاگرد اول بود معدل زیر ۲۰ نداشت ،دبیرستان هم مدرسه نمونه دولتی و تیزهو ...

ای بابااا،

باهاش صحبت نکردین؟

چقد باهاتون صمیمیه؟

وقتی خانواده شاد و صمیمی باشند بچه چیزی برای پنهانکاری ندارم ک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزرگترین دردهام : 

پدرم که رو منو خواهرام نگاه جنسی داشت، مجبور شدم هفت سال خوابکاه زندگی کنم 

ازدواج کردم ،کتک خوردم، جدا شدم، اثرات کتک هنوز تو بدنم و استخونام هست و اذیت میکنه 

مامانم که سکوت میکرد در مقابل اذیتای بابام

زخم زبونای خواهرام 

تنهایی، مریضی و ...

🌱
وسط جو احساسی اینو نگا 😐😂

عزیزم اینو که گفتم فقط برا شوخی و خنده بود که حال و هوای عزیزان کمی عوض بشه وگرنه منم اگه میخواستم مشکلات زندگیمو بگم اشک همه رو در می آوردم 

ببین پسر من تا کلاس دهم همیشه شاگرد اول بود معدل زیر ۲۰ نداشت ،دبیرستان هم مدرسه نمونه دولتی و تیزهو ...

الهی 

از دست این بچه ها

منم پسرم ۱۳ سالشه گوشیشو چک کردم با یه دختر چت کرده بودهمش نگرانم پسرمنم بچه درس خونه

خدا عاقبتشون زو بخیرکنه

قبلا خیلی چیزا ولی خدارو شکر با گذشت زمان ترمیم شدن.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

خیلی چیزا هست که قلبمو آب کرده..

جدیدا دیدم تو گوشی شوهرم که سرچ کرده بود بدون اجازه زن اول چطور زن دوم بگیرم؟؟؟

رفتار مادرم که با وجود اینکه می‌دونه من بیمارم ولی جلو خواهر و بچه هاش بهم گفت خبر مرگ تا بیارن ...

2706