2733
دوماهه خواهرم از دست دادم و هر روزم جهنمی میگذره

داغ عزیز خیلی امتحان سختیه.🥺خدا به قلبتون صبوری بده.جایگاهش بلند مرتبه وخوب باشه وروحشون شاد، قرین آرامش🤲 دنیا فانیه و زودگذر

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا خواهرمم گفت کاش میگفتی خداروشکر پسرم اخلاقشو  از داییاش ارث نمیبره .متاسفانه بلد نبودم ول ...

ببخشید میپرسم عزیزم ارثتون زیاد بوده؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

از شخصیت ساده وبشدت درونگرای خودم

از ظلمی ک ب همسرم کردم 

از ظلمی ک ب خودم کردم

از ظلمی که ب پدرمادرم کردم

از گذشته ام 

از اینکه اینقد بد بودمو و هستم نمیتونم این ذات داغونو این شخصیت داغونو عوض کنم 

اینکه دوتا خاله هام موندن خونه و ازدواج نکردن نه پولی نه زیبایی نه دل خوشی مادربزرگم پیر شد باهاشون& ...

متاثر شدم‌ 😔🥀

شما برای خودت (یا اگر سنت کمه ، در آینده : چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

من تاپیک چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم ( که تو این چند یال از نی نی سایت یاد گرفتم و جمع کردم 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه ،

به خاله ها هم توصیه کن 

صبر🙃

با صبر عمر خودتو تباه نکن تهش میبینی یا رفت با یکی دیگ دپرس میشی یا هر چی میشینی منتظر نمیاد. از اونطرفم فرصتاتو نابود کردی بخاطر هیچ و پوچ. اینو از من ک تجربه کردم بشنو. یا بهش بگو یا فراموشش کن.

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
ممنون عزیزم زنده باشی ... ولی اگه بخواست صبر بده درد نمی‌داد😔

دردهای دنیویم بی شماره...زندگیم بوی درد میده درد تمام وجود منه..درد خود منم... هرچه از درد تعریف بشه  دیدم من یکجا دارمش....این اولین باره حتی اشاره بهش کردم.الحمد الله وشکر در همه حال ..

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

سکته مادرم و ازپا افتادنش.لطفابراشفاش ی صلوات بفرستید

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بیماری فرزندم

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین
جور نشدن ازدواج داداشام

به نیت هر یک ختم یاسین به روش شیخ نخودکی اصفهانی بخون ( ۲ تا روش داره به نظرم هر دو رو انجام بدید برای گشایش بخت بسیار موثر است 

ختم ۴۰ شبه ی حدیث کسا 

ختم ۴۰ روزه ی دعای معراج و دعای یستشیر 

پخش صوت سوره ی بقره ( ظهر ها تا ۹۰روز ، التحدیر " تند خوانی " رو دانلود کن ۱ ساعته 

آیات ۶۰ قاف بخون 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب " ایام نحس " باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

2706