2777
2789
عنوان

شوهرم بهم گفت از خونم برو ، من خودم بچه هامو بزرگ میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2129 بازدید | 73 پست
خب خدارشکر عزیزم همه چیز خوبه اخه گفتی شوهرم گفته دیگه خونه پدرم نمیرم فکر کردم قضیه بیخ پیدا کرده . ...

اخه خودش گفت دیگه نمیرم از خجالت ، اما پدر و مادرم که اومدن باهاش خوب برخورد کردن شرمنده شد، دختره رو میخواستم از خودش بپرسم اما گفتم بذار یخورده مدرک جمع کنم تا سرباز نزنه، حالا آنقدر محبت میکنه همش شک میکنم که دارم اشتباه میکنم یا نه😂

رفتم واتساپ وب نصب کردم ، دارم چکش میکنم فعلا یه روز پاکه  

اخه خودش گفت دیگه نمیرم از خجالت ، اما پدر و مادرم که اومدن باهاش خوب برخورد کردن شرمنده شد، دختره ر ...

افرین همینطوری حواستو جم بگیر به زندگیت ولی اگر قصد جدایی نداری بنظرم تجسس نکن اصلا اما میدونم هیچی نیست و انشالله به خوبی و خوشی کنار هم زندگی میکنین

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

افرین همینطوری حواستو جم بگیر به زندگیت ولی اگر قصد جدایی نداری بنظرم تجسس نکن اصلا اما میدونم هیچی ...

نه الکی قصد جدایی ندارم ، همسرم هیچ مشکلی نداره ، هرچی بخوام برام فراهم میکنه، تاجایی که بتونه تو کار خونه کمکم میکنه، دیروز بهم میگفت یه لحظه بدون من براش مرگه، به خودم میگم قضیه اون پیام پس چیه، اگه الکی بوده باشه خیلی پشیمون میشم که دو روز خانوادمو بخاطرش ناراحت کردم  

نه الکی قصد جدایی ندارم ، همسرم هیچ مشکلی نداره ، هرچی بخوام برام فراهم میکنه، تاجایی که بتونه تو کا ...

چیزی نیست پس فکرتو مشغول نکن حتما اشتباهی پیش امده از این به بعد سنجیده عمل کن و شکاک بازی در نیار که پیش شوهرت و خانوادت زن شکاکی نشون ندی خودتو اینجوری همه بت انگ شکاکی میزنن خونسرد عمل کن

2803
نه الکی قصد جدایی ندارم ، همسرم هیچ مشکلی نداره ، هرچی بخوام برام فراهم میکنه، تاجایی که بتونه تو کا ...

خداروشکر،،،همیشه خوش باشین

اماهواست جمع باشه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
چیزی نیست پس فکرتو مشغول نکن حتما اشتباهی پیش امده از این به بعد سنجیده عمل کن و شکاک بازی در نیار ک ...

اره احتمالا، اخه هرچی جلوتر میرم شکم کمتر میشه، همسر من که از حلقه دست کردن خوشش نمی اومد امروز میگفت یه رینگ ساده براش بگیرم میخواد دستش کنه، تعجب کردم، یا همش برای آینده زندگیمون برنامه میچینه، دنبال یه پروژه هست که اگه ردیف بشه به قول خودش میخواد تمام پولشو بده به من تا من دیگه سرکار نرم و خونه در کنارشون باشم،دیروز میگفت هر طور شده خونه رو میزنم به نامت حتی اگه نخوای، در صورتی که من چیزی نگفتم،  حالا که منطقی فکر میکنم این مرد خیانت کار به نظر نمیاد 

چطور حواسم جمع باشه؟ واتساپ وب نصب کردم خوبه به نظرت؟ یا بازم چک کنم گوشیشو؟ البته دو روزه که چیزی ن ...

اآره،خوبه ،،،پیشش خودتوکنجکاو نشون،نده،یجوریعنی بیخیالی پشیمون،شدی،ازحرفت وشکت

امافرصت پیش اومد چک کن،گوشیشو

زندگیتوبکن،خوش باش اماهوشیارترازقبل 

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2804

تبریک میگم  با بچه ازدواج کردین وقتی ازدواج میکنین یعنی شما در همه چیش سهیم هستین بعد میگه از خونم برو بیرون این چه غرور گندی  هست  که بعضی از مردا ایرانی دارن

تبریک میگم  با بچه ازدواج کردین وقتی ازدواج میکنین یعنی شما در همه چیش سهیم هستین بعد میگه از خ ...

اره بعدش هم گفت من یه غلطی کردم تو دعوا یه چیزی گفتم، تو چرا سریع زنگ زدی پدر و مادرت که من دیگه جایی برای موندن ندارم اونام اومدن اینجا

اره بعدش هم گفت من یه غلطی کردم تو دعوا یه چیزی گفتم، تو چرا سریع زنگ زدی پدر و مادرت که من دیگه جای ...

بگین انسان که موقع خنده راست نمیگه وقتی عصبی  هست هرچیزی که تو دلش رو بروز میده کاش مردا بفهمن زن میگیرن دیگه  اون خونه زندگی فقط برا اون نیست برا هردوشونه

بگین انسان که موقع خنده راست نمیگه وقتی عصبی  هست هرچیزی که تو دلش رو بروز میده کاش مردا بفهمن ...

نمی دونم والا اینو گفتم اما میگه تو عصبانیت که حلوا پخش نمیکنن، اینارو گفتم که حرصتو دربیارم

اره احتمالا، اخه هرچی جلوتر میرم شکم کمتر میشه، همسر من که از حلقه دست کردن خوشش نمی اومد امروز میگف ...

اتفاقا از همین تغییرش باید بترسی 

شنیدم مردا وقتی خیانت میکنن مهربون تر میشن تا زنشون سرشون گرم شه و شک نکنن 

حواستو جمع کن نمیگم صد در صد خیانت کرده 

ولی خب چرا باید باریه زن که به اسم مرد هم سیو شده چت کنه؟ چرا باید چتارو پاک کنه؟! 

در هر صورت حواستو جمع کن مشکوکه 

نمی دونم والا اینو گفتم اما میگه تو عصبانیت که حلوا پخش نمیکنن، اینارو گفتم که حرصتو دربیارم

بگو یعنی چی مگه هر حرفی  رو باید به زبون آورد پس صبر کجا رفته بعدم  آدم دعوا میکنه دلیل نشد  بگه برو به سلامت عین  این میمونه  بگه طلاق مثلا بعد بگه نه شوخی کردم ولی در واقعیت اینه اگر کسی بگه طلاق سه بار یعنی زنش رو شرعا طلاق داده

2801