2777
2789
عنوان

شوهرم بهم گفت از خونم برو ، من خودم بچه هامو بزرگ میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2129 بازدید | 73 پست
اتفاقا از همین تغییرش باید بترسی  شنیدم مردا وقتی خیانت میکنن مهربون تر میشن تا زنشون سرشون گر ...

اره دقیقا بخاطر همین دارم واتساپشو چک میکنم، خودمم یکم شاخکام تیز شده ، خداکنه چیزی نباشه، اخه یهویی خیلی بیش از حد مهربون شد. قبلش فقط بهم گفت که چرا ناراحت بودی و من گفتم دارم مدرک جمع میکنم تا دلیلشو بگم و از اون به بعد یهو خیلی مهربون شد، عجیبه خیلی

همش همه چیز میگن بعدش میگه تو نباید به خانوادت میگفتی، خب اگه نگم فکرمیکنه بی پناهم همیشه اینطور برخ ...

عزیزم مردا تو دعوا چرت زیاد میگن این که گفته برو خونه پدرت هم از همون چرت ها بوده که پشیمون شده 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

تاپیکت گوه باران 💩💩💩💩گوه تو دهنت

چرا این کاربر رو تعلیق نمی‌کنین؟ توی همه تاپیکا همین چرت و پرتا رو میگه 

@niniyar_1    

@niniyar_5    

@niniyar_2    

@niniyar_3    

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
اره دقیقا بخاطر همین دارم واتساپشو چک میکنم، خودمم یکم شاخکام تیز شده ، خداکنه چیزی نباشه، اخه یهویی ...

😐😐😵‍💫😵‍💫دیگه بهش گفتی دیگع😬😬 

اونم فهمیده داره حواستو پرت میکنه 

اگه میتونی نقش بازی کن که اره من کلا فراموش کردم همه چیو 

تا یکم شل کنه 

نباید میگفتی مدرک جمع میکنم اون گرفته چی میگی و قضیه از کجا اب میخوره 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

2803
😐😐😵‍💫😵‍💫دیگه بهش گفتی دیگع😬😬  اونم فهمیده داره حواستو پرت میکنه  اگه میتونی نقش ...

اشتباه کردم، اخه اصلا نمیتونم حفظ ظاهر کنم، اون روزم خیلی ناراحت بودم همش میگفت چرا ناراحتی و فلان؟ منم میگفتم یه چیزی شده مطمئن نیستم دارم مدرک جمع میکنم، 

اره میدونم گند زدم😥

😐😐😵‍💫😵‍💫دیگه بهش گفتی دیگع😬😬  اونم فهمیده داره حواستو پرت میکنه  اگه میتونی نقش ...

خیلی خراب کردم؟ باز خوب شد کلا قضیه رو نگفتم ، امیدوارم دستش برام رو بشه، حالا که فکرمیکنم حتما یه چیزی بوده، چون فرداش که گوشیشو دیدم چت دختره رو پاک کرده بود

خیلی خراب کردم؟ باز خوب شد کلا قضیه رو نگفتم ، امیدوارم دستش برام رو بشه، حالا که فکرمیکنم حتما یه چ ...

خراب که چه عرض کنم لو دادی🤦🏼‍♀️💔

ولی بازم حواست باشه کلا یجوری رفتار کن که کلا بیخیال شدی  تا اونم خیالش راحت شه که مثلا حواست پرت شده ولی کنترلش کن امان از دست مردا 

شما حتما به برادرت بسپار که پیگیری کنه 

شاید برادرت بخاطر اینکه زندگیت بهم نخوره راستشو نگه ولی ازش خواهش کن پیگیری کنه و راستشو بگه

خراب که چه عرض کنم لو دادی🤦🏼‍♀️💔 ولی بازم حواست باشه کلا یجوری رفتار کن که کلا بیخیال شدی   ...

برادرم اون سری که شوهر دخترعموم خیانت کرده بود مشخصات پ آدرس خانومه رو سریع براشون پیدا کرد، حالا من بهش شمارشو دادم میگه ذهن خودتو درگیر نکن و فلان، یعنی نمیخواد بهم بگه؟

2804
خراب که چه عرض کنم لو دادی🤦🏼‍♀️💔 ولی بازم حواست باشه کلا یجوری رفتار کن که کلا بیخیال شدی   ...

اره واقعا گل گفتی، از این جهت نگاه نکرده بودم، انگار داره ماست مالی میکنه همه چیزو تا من از سرم بیفته، تو واتساپشم اصلا پیامی نمیاد جز چیزای چرت ، حتی با دوستاشم چت نکرده تو این دو روز، احتمالا بو برده من چکش میکنم، اخه میدونه برادرم میتونه این کارو انجام بده برام

برادرم اون سری که شوهر دخترعموم خیانت کرده بود مشخصات پ آدرس خانومه رو سریع براشون پیدا کرد، حالا من ...

اره احتمال داره چون بالا گفتین که بهتون گفته نگران نباش چیز مهمی نییس وفلان 

احساس کردم ممکنه برادرتون راستشو نگه 

حالا دختر عموتون غریبه بوده شما خواهرشی احتمالا دلش نیاد 

اره واقعا گل گفتی، از این جهت نگاه نکرده بودم، انگار داره ماست مالی میکنه همه چیزو تا من از سرم بیفت ...

شما به همون برادرت بگو پیگیر باشه 

خودت که ار این طرف کارو خراب کردی نمیتونی کاری کنی🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ 

تنها راهت برادرته که آمار زنه رو دربیاره