2777
2789
عنوان

شوهرم بهم گفت از خونم برو ، من خودم بچه هامو بزرگ میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2129 بازدید | 73 پست
متنت بیشتر بدرد خودت میخوره شاید اولش درست بشه ولی بازم ماه های بعد تکرار میکنه ذات کثیف همیشه کثیفه ...

شما چقدر عصبانی و اشفته ای 🌹🌿

نه مطمئن باش اگه کارشون بیخ پیدا کرده بود شاید جور دیگه ای راهنمایی میکردم 

ولی الان واقعا اتفاقی نیوفتاده 

چرا فکرمیکنی با استقلال نسبی خانوما مخالفم😂

اتفاقا خیلی هم خوبه استقلال داشتن 

ذات کثیف بله کثیفه 

ولی قبول کن بعضیا ذاتشون کثیف نیست که نمیدونم چرا احساسم اینطور بود که همسراستارتر اینطوریه 

خدایی که دغدغه ی ازدست دادنت راندارم؛ دوستت دارم💚
شما چقدر عصبانی و اشفته ای 🌹🌿 نه مطمئن باش اگه کارشون بیخ پیدا کرده بود شاید جور دیگه ای راهنمایی ...

نظرات ادما مهمه چون توی روح خواننده اثر داره پس چیزای درست رو پست کنیم با تشکر

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

به نظرم زندگیتون خوبه خرابش نکن  یکم ناز کن واسه برگشتن به خونه  ولی برگرد سرزندگیت&n ...

زندگیمون هرکی از بیرون ببینه حسرتشو میخوره، همسرمم مرد بدی نیست، تا حالا هم مشکلی نداشته، این سری فقط خواستم گوشیشو ببینم تا سوتفاهمم برطرف شه، وقتی مقاومتش رو دیدم شکم به یقین تبدیل شد که حتما چیزی هست 

عزیزم برو خونت و بحث رو کش نده ..اینستگرام مشاوره هایی هستن پستهای خوبی دارن میتونی رایگان استفاده م ...

شماره دختره رو دادم برادرم امارشو برام دربیاره، اگه خیانت رد شد میرم خونه، اما اگه اهل خیانت باشه قضیه خیلی پیچیده میشه

2803
متنت بیشتر بدرد خودت میخوره شاید اولش درست بشه ولی بازم ماه های بعد تکرار میکنه ذات کثیف همیشه کثیفه ...

شما درست میگی ، همسر من همش میگه نرو سرکار و بمون پیش بچه ها، با وجود شرایط سخت کاری که دارم تنها بهانه ام برای ادامه کارم استقلال مالی هست

شما چقدر عصبانی و اشفته ای 🌹🌿 نه مطمئن باش اگه کارشون بیخ پیدا کرده بود شاید جور دیگه ای راهنمایی ...

همسرم ذاتش کثیف نیست درست میگی، اما گاهی از روی سادگی شاید تحت تاثیر یه عده قرار بگیره که به نفع زندگیمون نیست

نمیدونم چن سالته من خرداد پارسال رسما جدا شدم .اولین اشتباه اینک پای خانواده بیاد وسط و بخوای هیجانی ...

قصدم همین بود متاسفانه یکدفعه دیشب هیجانی شدم و نتونستم خودمو کنترل کنم، وقتی میره بیرون همش فکر میکردم میره پیش اون دختره، دیروزم لعنتی از عصر تا شب رفته بود بیرون، منم شکاک بودم حس خیلی بدی بهش پیدا کردم یهو تمدیدم بهش و همه چیز یهویی خراب شد، الان که آروم شدم خیلی پشیمونم که چرا با مادر و‌پدرم تماس گرفتم

2804
عزیزم برو خونت و بحث رو کش نده ..اینستگرام مشاوره هایی هستن پستهای خوبی دارن میتونی رایگان استفاده م ...

اره الان اومده‌ محل کارم دنبالم ، میگه دم درم بیا، یکم معطل میکنم اخرش میرم، طلاق بگیرم که چی بشه با دوتا بچه 

عزیزم ممنونم از راهنماییت، رفتم خونه و بعدش یه اتفاقی افتاد که منو همسرم رابطمون یهویی خوب شد، احتمالا اون قضیه هم سوتفاهم بوده، اخه همسرم با کارهاش علاقشو نشون میده ، مرد خیانتکار این مدلی نیست،خوب شد تصمیم بدی نگرفتم

عزیزم ممنونم از راهنماییت، رفتم خونه و بعدش یه اتفاقی افتاد که منو همسرم رابطمون یهویی خوب شد، احتما ...

خداروشکر عزیزم خوشبخت باشی ..‌من خودم دوتا پسر دارم جدا شدم واقعا طلاق سخته با وجود بچه هیچ وقت به راحتی به طلاق فکر نکن و به زبون نیار طلاق همیشه اخرین راه حل هست 

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
عزیزم ممنونم از راهنماییت، رفتم خونه و بعدش یه اتفاقی افتاد که منو همسرم رابطمون یهویی خوب شد، احتما ...

میبنی استارتر؟ خانوادتو با شوهرت بد کردی ،برادرتو از قضیه دخترعگه مطلع کردی حرمت هارو از بین بردی!!! و بعدش با شوهرت اشتی کردی و قضیه خیانتش رو هم ماستمالی کردی تو ذهنت !!! فقط بخاطر اشتباهات خودت کل خانوادت و شوهرت رو بهم بدبین کردی که الان بری تو بغلش بخوابی  واقعا راست میگن تو دعوای زنو شوهر نباید وارد شد چون شب پیش هم میخوابن اوکی میشن ولی بقیه رو به جون هم میندازم از زنای بی سیاست و دعوا راه بندازی مثل تو واقعا ناراحت میشم.

میبنی استارتر؟ خانوادتو با شوهرت بد کردی ،برادرتو از قضیه دخترعگه مطلع کردی حرمت هارو از بین بردی!!! ...

خانوادم خیلی روشنفکر هستن ، پدرم دیروز اومده بود با همسرم خیلی خوب برخورد کرد فقط بهش گفت پسرم مارو‌بیخیال شو هرچی هستیم و نیستیم، تو و‌ زنت باید باهم خوب باشین، شوهرمم اصلا ناراحت نشد شب شام اومد خونه پدرم اینا تازه براشون شیرینی هم خرید، برادرمم خیلی عاقله، بهم گفته اصلا روی این قضیه تمرکز نکنم و اون برام پیگیره و اصلا مسئله نگران کننده ای نیست، در کل با وجود اینکه کتمان نمیکنم کارم اشتباه بوده که خانوادم رو در جریان بذارم، اما همه چیز به خوبی پیش رفت، فعلا برای اون قضیه دختره یه برنامه هایی دارم برای همسرم

خانوادم خیلی روشنفکر هستن ، پدرم دیروز اومده بود با همسرم خیلی خوب برخورد کرد فقط بهش گفت پسرم مارو‌ ...

خب خدارشکر عزیزم همه چیز خوبه اخه گفتی شوهرم گفته دیگه خونه پدرم نمیرم فکر کردم قضیه بیخ پیدا کرده . و لطفا بیخیال دختره نشه پیگیری کن یه وقت کلاه سرت نره اما تنش الکی ایجاد نکن

2801