2777
2789
عنوان

شوهرم بهم گفت از خونم برو ، من خودم بچه هامو بزرگ میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2129 بازدید | 73 پست
اخ عزیزم مگ الکیه ک اتاق اجاره کنی  بچت چندسالشه؟ ب همسرت بگو مهریمو بده تا برم

مادرم سر اینکه اون اوایل همسرم کار نداشت مهریم رو عندالاستطاعه کرد، اونا هم دیدن اینطوره خونه رو زدن بنام پدرشوهرم، همسرم میگفت خوب شد خونه رو به نامم نزدم که بگیری

من توی تاپیک قبلت بودم جریان این زنه چی سد کی بود

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

برو خونت ولی ادم حسابش نکن بخاطر اینکاراش اتفاقا برو ولی پرروش نکن الویت خودت و بچه هات باشه الان شن ...

فردا میاد سمتم و طوری برخورد میکنه انگار نه انگار اتفاقی افتاده، من با دل شکسته و حرفاش باید عمری سر کنم، تازه میگه دیگه خونه پدرت نمیام

2803
همش همه چیز میگن بعدش میگه تو نباید به خانوادت میگفتی، خب اگه نگم فکرمیکنه بی پناهم همیشه اینطور برخ ...

خدا بهت صبر بده

ولی بشین فکرهات و بکن من نه میتونم بگم اشتی کن نه طلاق بگیر

اونی که باید سبک سنگین کنه خودتی چون تو این زندگی بودی

بعضی ادم ها بودن باهاشون حروم کردن زندگی ولی الان بچه داری

تو خونه ای که بچه هست باید ارامش باشه نه جنگ و دعوا 

قبل رفتن خوب فکرات و بکن ببین میتونی باهاش ادامه بدی یا نه

خدا بهت صبر بده ولی بشین فکرهات و بکن من نه میتونم بگم اشتی کن نه طلاق بگیر اونی که باید سبک سنگین ...

منم همینو میگم هر روز دعوا بچه ها که آرامش ندارن، با یه والد باشن بهتره ، خیرشو خوردم من از زندگی شانس نیاوردم

مادرم سر اینکه اون اوایل همسرم کار نداشت مهریم رو عندالاستطاعه کرد، اونا هم دیدن اینطوره خونه رو زدن ...

بهش بگو هر وقت توان پرداخت مهریه رو داشتی بده بعد میرم وگرنه تو ناراحتی برو 

خونه زندگیتو ول نکن .باهاش سرسنگین باش.مردا حرف مفت زیاد میزنن تو بری ک فضا باز بشه هر غلطی خواست کنه ؟شماام نرو راحتش نزار 

به نظرم زندگیتون خوبه خرابش نکن 

یکم ناز کن واسه برگشتن به خونه 

ولی برگرد سرزندگیت 

هدف جمع کردن دست وپا بود که حاصل شد 

واینکه غرور واقتدارش رو حفظ کن 

بعد به نظرم اگه ما انسانها علی الخصوص خانوما زبونمونو کنترل کنیم خیلی خوب میشه نازم کردی غر نزن

منطقی حرفتو بزن 

اگه هم بهانه اورد قبول کن 

چون اگه هم کاری کرده باشه حتما پشیمونه دیگه

امیدوارم به دردت بخوره🌿🌹

خدایی که دغدغه ی ازدست دادنت راندارم؛ دوستت دارم💚
2804
هیچی متوجه نشدم هنوز، گوشیشو نداد بپرسم کیه، میخوام به برادرم بگم برام دربیاره امارشو

نمیدونم چن سالته من خرداد پارسال رسما جدا شدم .اولین اشتباه اینک پای خانواده بیاد وسط و بخوای هیجانی رفتار کنی چون قبح یسری مسائل ک تو خانواده شکسته شه احترام از بین میره ودخالت ها شکل میگیره وهمسرت بجای اصلاح اتفاقا بدتر میکنه راه درست این بود ک ی مدت فرصت بدی حسابی فیلم جم کنی از پیامای گوشیش از برادرت ک گفتی امارشو بگیری ببینی چ برنامه های مجازی داره ووو وبعدش باهمسرت حرف میزدی اگ دیدی داره میپیچونه اونوقت ی فکر بهتر

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬
منم همینو میگم هر روز دعوا بچه ها که آرامش ندارن، با یه والد باشن بهتره ، خیرشو خوردم من از زندگی شا ...

خوب چرا هر روز دعوایی؟ 

ناراحتی تون فقط سرهمون پیامه؟؟؟ یا چیز دیگه ای هم هست؟ 

خدایی که دغدغه ی ازدست دادنت راندارم؛ دوستت دارم💚

اشتباه من تو زندگی البته یکیش این بود ک نمیتونستم یگم خونسرد باشم و خانوادشو رفیقشو بحال خودم خبر میکردم ک چه گوهی میخوره تو فک میکنی خانوادش میان سمت تو نههه اونا سمت پسره هستن خانواده دخترم چون میدونن بچه داره و برا حرف مردم یجور نمیخوان برگردی وخیانت مردو یجور توجیه میکنن

فردا میاد سمتم و طوری برخورد میکنه انگار نه انگار اتفاقی افتاده، من با دل شکسته و حرفاش باید عمری سر ...

بهتر نیاد انقدر چس محلش کن که یروزی خودش بگه منم بیام خونه پدرت ،دیگه مثل قبل بهش رونده اون زرنگه تو ساده 

به نظرم زندگیتون خوبه خرابش نکن  یکم ناز کن واسه برگشتن به خونه  ولی برگرد سرزندگیت&n ...

متنت بیشتر بدرد خودت میخوره شاید اولش درست بشه ولی بازم ماه های بعد تکرار میکنه ذات کثیف همیشه کثیفه

لعنت ب حانمایی ک هنوز نمیدونن تو ایران لعنتی استقلال براشون مث قلبه مث چشمه همونقدر واجب ک پس فردا اگ طرف حیوون از اب دراومد برا ی چندرغاز پول بخور نمیر روحشونو نکشن با ی حیوون تو خونه برا ی عمر

مهر ماه همینطور دعوا داشتیم پنج ماه رفتیم مشاوره بالای ده تومن هزینه کردیم اما هیچ

عزیزم برو خونت و بحث رو کش نده ..اینستگرام مشاوره هایی هستن پستهای خوبی دارن میتونی رایگان استفاده میکنی

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
2801