2733
عنوان

شوهرم با زن غریبه قلیان کشیده بهش بگم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2267 بازدید | 102 پست

حق داری ناراحت شی

اما چون بار اول بوده خوب توجیهش کن ک بدت میاد و دیکه تکرار نکنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین به نظر من اگر واقعاً به شوهرتون اعتماد دارید مطمئن هستید که پاشو کج نمی‌ذاره خب چرا مثلاً بخواید به روش بیارید یا چرا مثلاً بگید چرا این کارو کردید با بچه مثلاً ۱۰ ۱۲ ساله که طرف نیستید بعد یه قلیون کشیدن ساده است دیگه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
چجور حق داره طرف محرد بوده. کف دستشو که بو نکرده بوده همسر آیندش بدش میاد

مگه تو مجردی این کارو کرد؟

فک کنم گفت متاهلی

اگه مجردی بود ک گذشته ها گذشته ولی بهش بگه ک تکرار نکنه خوشش نمیاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

وا یعنی شما تو خانوادتون دختر خاله و دایی و عمو و اینا باهم دورهم نمیشینید؟حالا بعضیا قلیونم میکشن جمع خانوادگی .همچین میگی زن غریبه انگار دختر تو خیابون سوار کرده رفته دربند.هرچی هم خوندم متنی که نوشتی رو نفهمیدم

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

بنظرم اول با شوهرت حرف بزن موضوع روشن شه بعد 

میای نینی سایت میزاری اینجا یکی یا شلت میکنه یا پرت 

جلو شوهرت عاقلانه حرف نمیزنی 

خودت برو تصمیم بگیر بحثشو باز کن 

عاشق نجوم و ماورام / خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه / یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره 🚶🏻‍♀️🍂 اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ...‌ ساعت رند ، عدد 7 و هر دم و بازدم ... 
خوارد شوهرم خواهشه؟ گیجمون کردی حضرت عباسی ول کن اصلا بگو رفته با فامیل یکی قلیون کشیده 

🤣🤣🤣🤣

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...
2706