2733
عنوان

شوهر ولخرج 😭😭😭

488 بازدید | 45 پست

شوهرم بی حساب خرجای بیخود میکنه اونم خرجایی ک دودازسرادم بیرون میاره چیکارکنم ؟ کلاکارایومیکنه بعد من مطلع میشم خانمای باسیاست راهکار بدین

خسته شدم اونقدرالان دارم حرص میخورم ک نهایت نداره انگارعقده ای شدم خودم هیچ خرجی نمیکنم ک یکم پول جمع کنیم ی خونه ماشین چیزی بخریم ولی اون خیالش نیست میبینم اینکاراشوواقعا جیگرم به درد میاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توام ازش پول بگیر قیمتا رو دوبل کن پس انداز کن

آقایون درخواست دوستی ندین، مگر بحث مرگ و زندگی باشه که اونم رد میدم 🤭من همون کاکتوسیم🌵ک تو شهر بادکنکا🎈دلش بغل میخواد.دارای کارت اهدای عضو 🙂🌱🤍    تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن🥲

باهاش حرف بزن یا اینکه برو وسیله قسطی بردار مجبوره پول بده

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
یکی از خسیسی شوهرش می ناله این‌جا یکی از ولخرجی های شوهرش

وقتی همه چی داشته باشی خرج کنه ایراد نداره ولی ن خونه ن زندگی ن ماشین الکی خرج بیخودی ادم نمیتونه زندگی کنه

مثلا میره ی انگشتر نقره ۴ میلیونی برا خودم و خودش میگیره چمیدونم میره دودست کت و شلوار میدوزه از این ...

تو هم کنارش ولخرجی کن

اون از نفس می افته و ولخرجی و استپ می کنه.

شوهرت خیلی لارجه از زمان حال لذت می بره

نه درگیر گذشته هست نه درگیر آینده اینکه خیلی خوبه

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
2706