2733
عنوان

میدونین قرمه سبزی خوزستانی چجوریه؟😁😃حامله ها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2531 بازدید | 111 پست
اوووم انقدم خوشمزه شدددد اخ بعدازظهرازخواب پاشی همینجوری رو گاز بخوری🥺 دلم لک زده برا مجردیام اخه م ...

منم میمیرم واسه قرمه های مامانم😋😋😋😋😍اصلا خودم درست میکنم اونجوری بهم نمیچسبه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشا ب حال شوهرت ای قورمه پز.چرا نخابیدی؟میخای قورمه بزاری امروز؟ولی من قورمه امروز مثلن درست میکنم ...

کلا قرمه سبزی گرم کرده ش خوشمزه تره جا افتاده تر میشه😍😍😍کلا من بی خوابم شبا تا صبح بیدارم

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
اره ،حالا این سری با آب بیشتر درست میکنم،۸ هم نمره خوبیه😅

آره یکم داشته باشه خوبه،مال منم همین طور میشه با کمی آب بیش تر.

من فقط یکبار قورمه سبزی باب میلمو خوردم اونم یه رستوران بود تو مازندران

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
اوووم منم 🥺🥺🥺

منتظرم عید برم مامانم واسم درست کنه،یعنی کشنده انا،میخورم تا بمیرم😅😅😅

الان هوا خوبه اونجا ؟واسه عید عالیه آره؟

اره عید بهشته اونجا،بهار واقعی رو من اونحا میبینم فقط🥹

آره یکم داشته باشه خوبه،مال منم همین طور میشه با کمی آب بیش تر. من فقط یکبار قورمه سبزی باب میلمو خ ...

منم اینسری آبدارتر درست میکنم👌👌من قرمه سبزی باب دلم فقط قرمه های مامانم،یعنی روانیشونم،هزار سال درست کنم اونجوری نمیشه

آره یکم داشته باشه خوبه،مال منم همین طور میشه با کمی آب بیش تر. من فقط یکبار قورمه سبزی باب میلمو خ ...

پس تو هم قرمه هات خیلی طرفدار داره😃من هر ک میخواد بیاد میگه فقط قرمه درست کن😅

ی بار اصلاااااااا نزن،سبزیشو با حرارت شمع سوز خیلییییییییی سرخ کن وقتی حس کردی انگار داره خشک میشه س ...

مگه تمرهندی هم توش نمیریزی؟!! ما خرمشهریاکه میریزیم. شما نمیدونم کجای خوزستانی ولی حنوب خوزستان همه تمرهندی هم برای ترشیش میریزن علاوه برلیمو عماني 

خطاب به یه نفر👈حواستو جمع کن! باکم آدمی طرف نیستی! چون خدابامنه!! و خدای من بی نهایت قویتر از شیاطین توست!! 😏💪💪اتحداااااک
مگه تمرهندی هم توش نمیریزی؟!! ما خرمشهریاکه میریزیم. شما نمیدونم کجای خوزستانی ولی حنوب خوزستان همه ...

نه اصلا فقط لیمو عمانی میریزیم،تمر هندی توی قلیه میریزیم

2706