2733
عنوان

میدونین قرمه سبزی خوزستانی چجوریه؟😁😃حامله ها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2531 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر قورمه سبزیت واقعا هوس انگیز بود. با اینکه دیروز خوردم ولی واقعا دلم خواست، معلومه خیلی خوشمز ...

مرسی عزیزم نظر لطفته😍

خودمم دلم میخواد الان ولی نیست🥺😅همین الان اگه تو یخچال ازش بود میرفتم میخوردم،با احساسات خودمم با دیدن این عکس بازی شد😅

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
دقیق مثل خودم درست می‌کنی 😁

تو هم همینقدر غلیظ درست میکنی؟😁

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
اره آبکی دوست ندارم هم من هم شوهرم 

منم ی ذره آب داشته باشه شوهرم میگه آب بستی تو خورشتت؟😂البته همه هم تا حالا استقبال کردن از خورشتم 😁کاش میشد هر روز قرمه خورد😂چرا نمییییششششه؟؟؟؟؟

اره آبکی دوست ندارم هم من هم شوهرم 

من مرغو هم همینجوری غلیظ درست میکنم 

وای چقد شماها عاشق قورمه این

ولی من متاسفانه با تصورش حالم یجوری میشه🥺نمیدونم چرا کلا از بچگی با قیمه قورمه میونه خوبی نداشتم انگار به معدم نمیسازه تاحالا هر مدلیشو امتحان کردم بدشم معدم بهم ریخته همه عاشق قورمهای مامانمن ولی من حتی نمیتونم به قیمه قورمه نگاه کنم🥺

من مرغو هم همینجوری غلیظ درست میکنم 

برا مرغ من گوجه رنده میکنم قشنگگگ تفت میدم و نصف قاشق رب میزنم عالییی میشه 😋

از رب گوجه بدم میاد چون واقعا معلوم نیست چطور تولید میشه 

وای چقد شماها عاشق قورمه این ولی من متاسفانه با تصورش حالم یجوری میشه🥺نمیدونم چرا کلا از بچگی با ق ...

منم این حسو به قیمه دارم،میخورما،خودمم خوب درست میکنم ولی دوس ندارم بزور درست میکنم،غذا سلیقه ای دیگه،مثلا من عاشق دل و جیگرم دخترم با دیدنش حالش بد میشه آنقدر بدش میاد

برا مرغ من گوجه رنده میکنم قشنگگگ تفت میدم و نصف قاشق رب میزنم عالییی میشه 😋 از رب گوجه بدم میاد چ ...

وای با گوجه محشر میشه مرغ،زیاد اینجوری درست کردم،منم رب دوست ندارم کلا،دیگه بعضی غذاها رو مجبوری میزنم و 

منم این حسو به قیمه دارم،میخورما،خودمم خوب درست میکنم ولی دوس ندارم بزور درست میکنم،غذا سلیقه ای دیگ ...

من ته دلن دوسدارم ولی چون میخورم حالم بد میشه انگار زده شدم ینی حتی بوشون بهم بخوره یا عکسشونو ببینم حالم بد میشه خیلی حس بدیهههه

من ته دلن دوسدارم ولی چون میخورم حالم بد میشه انگار زده شدم ینی حتی بوشون بهم بخوره یا عکسشونو ببینم ...

حتما جایی خوردی بد مزه بوده یا بعدش حالت بد شده،من همچین تجربه ای رو دارم نسبت به ی سری غذا ،شاید شما هم اینجوری شده قبلا 

حتما جایی خوردی بد مزه بوده یا بعدش حالت بد شده،من همچین تجربه ای رو دارم نسبت به ی سری غذا ،شاید شم ...

نه عزیزم کلا نصبت به خورشت اینجوریم حتی خورشت مرغم بده خوردنش حالت تهوع میگیرم البته مرغ زعفرونی باید حتما با سالاد شیرازی ترشه ترش بخورم نک میمیرم قشنگ

حالا خیلیم تپلم هرکی ببینه فک میکنه چقد خوش خوراکم ولی نمیدونن خیلی از غذاهارو نمیتونم بخورم اصن

2706