2777
2789
ممنونم برا شمام نادعلی میخونم انشالله ب خاسته دلت برسی

اگه تو فکر چادر اینا نبودی یا جایی ندیدی این چند روز خوابت تعبیر داره

رنگ سفید هم نشانه ایمان و درستیه

سبز باز از جهت معنوی از سفید بهتره

هدیه خوبی هست حالا به دلایلی به شما داده میشه

حالا بخت یا هر چیز دیگه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
من اکثر خوابهارو میتونم تعبیر کنم 

عزیزم منم بگم بهت لطفا

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

انشاالله داری ازدواج میکنی😍😍😍

و در پایان...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد دیوانه من میبینمش...🥲 سر آغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت 👩‍🦯خیابانی پوشیده از ترس 🍂 و دوشیده از عشق 🖤 سر انجامِ حالی بودم 👤 که آینده ای نامشروع داشت 🥂 و من چه بی پروا 🙇‍♀️ در پی پروانه شدن 🥀 و چه دیوانه و بی بال👣 در پی پرواز 🦅....من چیزایی رو با خنده تعریف میکنم که واسه ثانیه به ثانیه اش گریه کردم 🥲 جوکر: من لبخند میزنم که دردامو پنهان کنم و آرزومه یه روز یکی بیاد نگام کنه و بفهمه همه چی دروغه 🙂 ...۱۴۰۳/۳/۱۹🚶درسته شد تجربه ولی نه قلبی موند ، نه حسی ، نه ذوقی!!!!🖤
خب مشخصه اگ مجردی بختت داره باز میشه

عزيزم ميشه خواب منو هم بگي 

خواب ديدم حرم امام رضا بودم البته ضريح رو نديدم 

با مادرم و مادربزرگم و پدرمو پدربزرگم 

بعد انگار رسيديم خونه ولي من ميرفتم خريد 

يه كفش پاشنه تخت مشكي خيلي تند خريدم خيلي مشكيا 

و به چادر رنگي سرمه ايي با گلاي تقريبا سفيد مجلسي و سر هم بود 

من خواب دیدم پسرم که کوچیکه میوفته تو چاه توالت هر چقدر همسرم رو صدا میکنم نمیشنوه خودم با سختی درش میارم اما نجاستی رو بدنش نبود و و پسرمم حالش خوب بود و لبخند میزد

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
خب مشخصه اگ مجردی بختت داره باز میشه

عزیزم میشه برای منم بگی لطفا

من خواب دیدم پسرم که کوچیکه میوفته تو چاه توالت هر چقدر همسرم رو صدا میکنم نمیشنوه خودم با سختی درش میارم اما نجاستی رو بدنش نبود و و پسرمم حالش خوب بود و لبخند میزد

عزبزم خوابت بسیاربسیار عالیه  یه شادی و‌خوشی در راهه برات  به لطف خدا سپید بخت می شی و ع ...

ميشه خواب منو هم بگيد متاهلم و يه بچه و يه تو دلي دارم 

چادر سفید بخت و ازدواج و همسره،اون خانم هم چون متاهل بوده و شوهر داشته از شما برای ازدواج تعریف می ک ...

ميشه لطف كني خوب منو هم بگي 

البته متاهلم يه تو دلي دارم و يه بچه 

2801