2777
2789
عزيزم ميشه خواب منو هم بگي  خواب ديدم حرم امام رضا بودم البته ضريح رو نديدم  با مادرم و ...

عزیزم لباس ابرویه چادر برای زن یا خاستگاره یا شوهر 

کفش هم شوهره اگ مجردی  تو انتخابت دقت کن هر کسیو قبول نکن رنگ سیاهی خوب نیس تو خواب

گلی نگران نباش یه هدیه یا مالی به خاطر وجود پسرت بهتون می رسه

انشالله همینطور باشه الان تو بدترین شرایط زندگیم هستم تز نظر مشکلات غم وغصه

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

عزيزم ميشه خواب منو هم بگي  خواب ديدم حرم امام رضا بودم البته ضريح رو نديدم  با مادرم و ...

بسیار عالیه 

حاجت روا می شی به لطف آقا امام رضا(ع) 

از کسانی که تو خواب دیدی همه در قید حیات هستن؟

2803
برطرف می شه به لطف خدا مطمئن باش خدا در قلب های شکسته جای ویژه داره

❤️🙏

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
بسیار عالیه  حاجت روا می شی به لطف آقا امام رضا(ع)  از کسانی که تو خواب دیدی همه در قید ...

ميدوني يه كوچه بود و اسلمي امام رضا نوشته بودن حالت ضريح ديدي چطوري اسامي هك شدن اونطوري 

سه چهار دهنه مغازه هم بود اونجا ولي همه اون ساعت بسته بودن دست كوبيدم و حاجتمو گفتم 

عزیزم میشه برای منم بگی لطفا من خواب دیدم پسرم که کوچیکه میوفته تو چاه توالت هر چقدر همسرم رو صدا ...

خوابت تعبیر خیری داره اتفاقی دور از جون قرار بود بیوفته یا خواهد افتاد ک رفع شده ببین صدقه ای دادی خیراتی کردی ک از سرتون میگذره

بعد از حاجت روایی شرایط فراهم شد زیارت آقا برین همگی نشد شما برو نایب الزیاره باش از طرف شون  ...

سالها پيش وقتي بچه نداشتم همين جمع به علاوه سه نفر ديگه رفتيم 

خيلي هواشونو داشتم قضيه برا حدود شش سال پيشه اصلا تو فكرشم نبودم 

انشالله بطلبه اقا چرا كه نه 😭

خوابت تعبیر خیری داره اتفاقی دور از جون قرار بود بیوفته یا خواهد افتاد ک رفع شده ببین صدقه ای دادی خ ...

ممنونم عزیزم

2801