2733
عنوان

راجب غسل جنابت سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تصمیم خودت بازار و آینده کاری داره؟

خودم به کارایی علاقه دارم که از نظر خونوادم کار به حساب نمیان( چونکه اونا فقط شغلی تو شرکت باشی رو میپسندن) و کلا دوست دارم این رشته رو بخونم که به بهونه‌ش برم یه شهر دیگه 

ربطی ب مرد بودن نداره حرف تون کاربر جنبه علمی هم داره،،خانما مجاری ادراریشون راه داره و منی میتونه و ...

ببخشید این اطلاعات علمی رو از کجا میاری شما؟!!!

واسه خانما مجاری ادراری و واژن هیچ ربطی به هم ندارن

آقایون مجرای ادرار و منی مشترکه

معلم دینیمون میگفت😂

معلمای دینی چ لاکچری شدن،زمان ما اسم شوهرمیاوردی نصفت میکردن😂چ برسع درمورد مقدس بودن رابطشون

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2706