2733
2764
عنوان

راجب غسل جنابت سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 73 پست
قبل غسل اول ادرار کن

اون برای مردهاست

خانمها فقط کافیه خوشدون رو بشورن و لباس زیر رو عوض کنن

دیگه غسل لازم نیست

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرد نیست که ادار کنه.  

ربطی ب مرد بودن نداره حرف اون کاربر جنبه علمی هم داره،،خانما مجاری ادراریشون راه داره و منی میتونه وارد مثانه بشه وعفونت بیاره،،، بعدازرابطه باید مثانه تخلیه بشه

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
ببخشید یک سوال مگه رابطه زن و شوهر مقدس نبود؟ چرا بهش میگن نجسه و غسل میخواد؟

کی گفته رابطه بین زن و شوهر مقدسه؟

رابطه بین زن و شوهر حلاله اما غسل داره

مقدسو از کجا آوردی

اِ😅شرمنده از اطلاعات غلطم

عزیزدلی

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
ببخشید یک سوال مگه رابطه زن و شوهر مقدس نبود؟ چرا بهش میگن نجسه و غسل میخواد؟

غسل در اصل یعنی همون بهداشته مثل همین آبی که توش بود نشستی باعث عفونته که اگه بمونه ماهی مرده میمونه

😂😂😂😂😂  بین اینکه رشته مورد علاقه خودمو ادامه بدم که سختیش تو سری خوردن از خانواده‌س (تا ا ...

پس هم تمرین میشه به نه گفتن هم یادبگیرزندگی توبرای توهستش وتوبایدتصمیم بگیری نه دیگران

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
2706