2777
2789
کجا پیدا میشه؟

والا من کوردستان که بودم

همسایه ها که میرفتن کوه گیاه بچینن بهارا

ازینام میچیدن میخوردیم😂💔

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
والا من کوردستان که بودم همسایه ها که میرفتن کوه گیاه بچینن بهارا ازینام میچیدن میخوردیم😂💔

هعی دلم خواست

چقدر زور داره با اون قیافه وا رفتش که مثل هشت پاس، انقدر دست نیافتنی باشه😤

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هعی دلم خواست چقدر زور داره با اون قیافه وا رفتش که مثل هشت پاس، انقدر دست نیافتنی باشه😤

😂😂😂من خودم الاناس گریم بگیره

برای حرف زدن و فیلم دیدن از صدتا تخمه بهتره لامصب🥲🤌🏻

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
😂😂😂من خودم الاناس گریم بگیره برای حرف زدن و فیلم دیدن از صدتا تخمه بهتره لامصب🥲🤌🏻

آب دهنم راه افتاد،همش حس میکنم ترشه! کلا ترشیجات منو به وجد میارن!

راستی مادرشوهرم امشب یه چیز جدید داد خوردم،خیلی باحال بود! تخمه آفتابگردون خام رو با نمک و نعناع خشک نیم ساعت توی آب جوشونده بود،خیلی باحال شده بود،اصلا بهش نمیخورد😋

حتما امتحانش کن

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2799