2777
2789

بچه ها من نامزدی ام نامزدمم لیسانس داره و در حال حاضر هم سربازی بعدشم کار 

بچه خوبیه کاریه جلف نیس معتاد نیس و... 

نسبت فامیلی دور هم داریم و کامل میشناسم 

حقیقتا این چند سال بنظرم موقعیت بهتر این هم نبوده واسم

اصلا مشکلی با پسرع ندارم خیلیم اوکیم 

فقط خانواده اصلا ب خانواده ما نمیخوره باباش اینا دام دارن و شغلشون دامپروریع اصلا خونشون مدرن نیس اصلا مادرش شبک نمیگرده رفتار خونوادگیشونم اینجوریه ک اجتماعی نیس 

پسرع خوبه اما خانواده اینجوری 

الان موندم چی درسته چی غلط

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

خب دیگه شخصیتش اینجوریه شما که نمیخوای باخانوادش زندگی کنی میخوای با خودش زندگی کنی اگه خودش خوبه و به دلت میشینه باهاش ازدواج کن

من مامان یه پسر شیطون و نازم و یه دختر کوچولوی زیبا دارم بهترین روز زندگیم وقتی بود که صدای گریه‌ی دختر کوچولوم و شنیدم خوب یادمه 1403/5/17دنیای من چشمای کوچولوشو به دنیا باز کرد🥺❤️شما دوتا دلیل خنده های من و بابایین😍
حداقلش ب خونمون میرسیم مادرم شبک میگرده جوری ک تفاوت سنی نداریم انگار پدرم برخوردش اجتماعی تر و... ک ...

کدوم شهر هستین

اونا تو روستا زندگی میکنن؟؟

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
چرا مگه با کی زیر یه سقفی؟! خانواده

نمیدونم شما متاهلی یا نه ولی اینو همه متاهلا میگن که خونواده طرف به همون اندازه که خود طرف مهمه، مهم هستن.

این فرد هم تو همون خونواده بزرگ شده و ریشه اش به همونجا برمیگرده. 

وقتی عروسی کنی بیشتر به این نتیجه میرسی که چقدر خونواده طرف تو فرهنگ ایران مهمه. 

هرکس گفته من خودشو میخوام و با خودش زندگی میکنم، خونوادش مهم نیستن، بعدا پشیمون شده

2801