2777
2789
عنوان

منو پسری ک نامزدمع و شکی ک تا الان تو دلمه بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 59 پست
بله از نظر من لباس مهمه. شاید برای استارتر مهم نباشه، البته اگه مهم نبود براش تاپیک نمیذاشت

درسته

من مورد مشابهی با اسی دارم راستش ولی قبل عقد اینو با خودم حل کردم که هرکس میتونه انتخاب کنه چی میپوشه 

رشتم طراحی دوخته و لباس قطعا برام خیلی مهمه.. همیشه سعی میکنم خوب بپوشم و شیک باشم و تو جمع خانواده همسرم همیشه پوشش خوبی دارم جوری که ازم تعریف میشه و به خاطر همین همه ازم نظر میپرسن حتی زمان خرید...بعضی وقتا خودم براشون هدیه اون چیزی که قشنگه میخرم و خیلیم استقبال میکنن نمیخوام بگم خیلی ولی تا حدی پوشش اشون تغییر کرده 

البته من نمی‌خوام تغییرشون بدم خودشون تمایل دارن

با خودش اوکیم خیلی خیلیم خوبه و دوسم داره حتی بیشتر بایام بفکرمه  ولی خب این دیگه خانواد ...

من دقیقا تو همچین موقعیتی دارم زندگی میکنم و سخت پشیمانم

شوهرم خیلی خوبه اما  خجالت میکشم کنار مادرش بشینم من جای نوه مادرشم  سنش بالاست حتی امید یه اخر هفته رو با خانواده شوهرم بگذرونیم ندارم  بچه ام ذهنیتی از خانواده پدریش نداره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

زیاد زیاد ن ولی خب متوسط  مثلا خودت دامپروری رو با ی خانواده فرهنگی بزار پیش هم

از همکارای من که خودش هم معلمه با همچین شرایطی ازدواج کرده، غریبه هم هست ولی راضیه، ۴ سالی هست که ازداج کرده

2802
اخ دقیقا

به نظرم قبل از اینکه به پسر دلبسته بشی یه مشاور برو  وخوب باهاش صحبت کن همه چی رو در نظر بگیر بعد انتخاب کن مسیرت رو

من از زندگی و لول خانواده شما چیزی نمیدونم ولی خودم خیلی اذیتم و ناراحت خانواده شوهرم اونجوری که من به لباس و وسایل منزل اهمت میدم نمیدن مثلا یه نفر یه جهاز شیک داده بود به بچه اش نظر خواهرهای همسرم این بود که این وسایل خوشبختی نمیاره خدا کنه بهم بسازن  در صورتی که نظر من این نیست کلا سالی یه بار به زور خونه خواهر و مادرش میرم با برادرش که عید به عید  اصلا نه از نظر سنی نه از نظر زندگی کردن به خانوادش نمیخورم

پس عزیزم خودتو اذیت نکن و اصلا بهش فکر نکن 

همیشه به این فکر کن که باید بهترین ورژن خودتو نشون بدی اینجوری هم خانواده شوهرت ازت یاد میگیرن این یاد گرفتن ممکنه از روی علاقه به تغییر باشه یا از روی حسادت که نباید بهشون توجه کنی و اینکه همیشه مورد تحسین و حمایت همسرت هستی

اینم یادت نره که هیچوقت بخاطر خوانوادش نباید بهش سرکوفت بزنی چون فقط باعت میشه خودت از چشم بیوفتی

اولش باید فکرشو میکردی ولی به نظرم مهم خودشه قرار نیست که باخانوادش زندگی کنی

الانم اولشه

نامزدی برای شناخت ه دیگه این چه حرفیه!

بزرگترین شکوه ما در هرگز نیفتادن نیست، بلکه در برخاستن پس از هر بار سقوط است.

سوال من اینجاست چطور روی پسری که کار نداره و تازه بعد سربازی میخواد کار پیدا کنه حساب باز کردی بعدم از محاسنش میگی کاریه! در حالیکه هنوز کار نداره

اسی خودش گفته نسبت فامیلی بانامزدش داره پس از سبک وسیاق خانوادش خبر داشته قطعا واسه همین گفتم اول با ...

نسبت فامیلی داشتن با شوهر ادم و خانواده شوهر ادم بودن خیلی فرق میکنه!

لابد وقتی نامزد کرد فکر نمیکرد خیلی مسئله بزرگی باشه ولی وقتی جلوتر رفته حس کرده چیزی نیست که بشه باهاش کنار بیاد

شما حتی سر عقد هم باشی یه چیزی و بفهمی یا متوجه بشی نمیخوای باید پاشی بری، بعد الان این خانوم که تو دورتن شناخت و نامزدیه میگید از قبل باید فکرشو میکردی؟؟ جالبه واقعا!

نسبت فامیلی داشتن با شوهر ادم و خانواده شوهر ادم بودن خیلی فرق میکنه! لابد وقتی نامزد کرد فکر نمیکر ...

الان واقعا شما مشگلت چیه که واسه من طومار نوشتی مگه من باتو حرف زدم خانم محترم یاالان اسی رو مجبور کردم به نامزدیش ادامه بده یا نامزدیشو به هم بزنه فقط گفتم قبلش بیشتر بایدفکر میکرد آدم باتفکرات شما وامثال شما پیش بره هرروز باید نامزد بشه وجدا بشه دیگه هم ریپ نزن لطفا وقتی مخاطبم نیستی 

الان واقعا شما مشگلت چیه که واسه من طومار نوشتی مگه من باتو حرف زدم خانم محترم یاالان اسی رو مجبور ک ...

وقتی یه جای عمومی کامنت میذارین هر کسی نظرتون رو بخونه میتونه نظر بده که باهاتون موافقه یا مخالفه و به چه دلیل، اگه تحمل شنیدن نظر مخالف ندارین و مخاطبتون فقط استارتر هست میتونید بهش درخواست دوستی بدی و نظرتون رو فقط به خودش بگید!

مشکل شما رو نمیفهمم چرا انقدر عصبانی هستید؟ نظر دادین منم نظر مخالف با نظر شما رو گفتم نمیفهمم اینهمه گارد و بداخلاقی برای چیه؟ بی احترامی دیدین از من که اینجور جبهه گرفتین؟؟ یه نظر دادید منم نظر دادم در کمال احترام!

نه جانم نیازی نیست هر روز نامزد شیم و هر روزم نامزدی بهم بزنیم ولی وقتی تو دوران شناخت متوجه بشیم انتخابمون درست نبوده خیلی بهتره نامزدی بهم بخوره تا یک عمر با ناراحتی و نارضایتی ادم زندگی کنه!

وقتی یه جای عمومی کامنت میذارین هر کسی نظرتون رو بخونه میتونه نظر بده که باهاتون موافقه یا مخالفه و ...

اگه اون نظر درمورد یه مسئله ی کلی باشه مشگلی بانظر دادن بقیه ندارم ولی این سوال شخصی استاتر بود و مخاطب من صرفا استاتر بود .حرف شماهم درسته نامزدی دوران شناخته ولی به نظرت بهتر نیست آدم یه تایمی رو قبل از نامزدی رسمی واسه شناخت طرف مقابلش بزاره الان اسی میگه نامزدش آدم خوبیه ودوسش داره بالاخره یه کلیتی در مورد خانواده نامزدش تو ذهنش بوده بهتر نبود عاقلانه تر تصمیم میگرفت به هرحال نامزدشم الان دلبستگی های بهش داره و وقتی به خانوادش اجازه دخالت نمیده به نظرمن کار درستی نیست نامزدیشو به هم بزنه ولی در آخر هم تصمیم گیرنده خوده اسی هست 

اگه اون نظر درمورد یه مسئله ی کلی باشه مشگلی بانظر دادن بقیه ندارم ولی این سوال شخصی استاتر بود و مخ ...

چرا بنظر منم ادم قبل از نامزدی رسمی باید بررسی هاشو انجام بده ۶،۷ ماه با خود طرف و اطرافیانش رفت و امد کنه معاشرت کنه …. بعد که تا حد زیادی اوکی بود رسمی نامزد بشه

ولی خوب همون غیر رسمیشم میتونه دلبستگی بوجود بیاره، ولی مهم اینه وقتی به این نتیجه برسن که درست نیست، قطعش کنن حتی با وجود دلبستگی

منم نگفتم باید بهم بزنه شما گفتی قبلا فکرشو باید میکردی گفتم درسته ولی جلوی اشتباه ( اشتباهی که نظر من نیست نظر استارتر) رو هر جا بگیری خوبه.

2801