2733

وسیله خونه تغییر دادم ی چیزهایی

برای خودم با مخالفت های زیاد اینجا و همسر و ...موفق بشم ژل لب بزنم می‌گند نزن اما نمی‌دونم چرا خودم انقدر علاقه دارم 

و لباس 

شاید یک سفر کوتاه

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخوایم کابینت کنیم ولی لباس واقعا پولمون نمیرسه

مبارکه 

همچی گرونه

دیروز خرید لباس عید 

همه میگفتن سه هفته دیگه بار میچینیم 

بعد چنتایی کار تابستونه پارسالشون که مونده بودو چیده بودن 

قیمتا برا من خیلی بالا بود مانتو ۱۷۰۰ به بالا😑😑😑

تازه بار اصلیشونو نچیده بودن

یه لحاف دارم که پارچش خراب شده اونو باید عوض کنم رو بالشی بخرم چند تا و یه ست ۲۴ کارد مجلسی با جا کاردی،

برا پسرم یه ست لی خریدم۱۱۰۰ یه کتونی ۳۰۰ یه راحتی هم بخرم بسشه

همسرم فقط یه پیرهن میخواد خودم ولی.....خخخخ 

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

لباس ک زیاد دارم 

دوتا تیکه فعلا خریدم 

ولی احتمالا برم موهام پروتئین تراپی کنم

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2706