2777
2789
عنوان

سلام خانوما همسرم منو تحت فشار میذاره برای سرکار رفتن چجوری بهش بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی تو ببرون کار میکردی اون کارای خونه نصف میکرد؟ دلت براش نسوزه پول بگیر برو کلاس سرکارم فعلا نرو ...

نه کمکم نکرد خیلی لطف کرد بهم فقط غذا هفته ای ۲ بار از بیرون گرفت اونم خودم جمعه ها کلی غذا میپختم همرو فریز میکردم چندنوع خورش و... بینش از بیرون میگرفت روزای که خسته بودم

دلم نمیسوزه دوست ندارم جنگ و دعوا راه بندازه لج کنه مثلا همین کلاسو اذیت کنه پول نده عقده ای بازی دربیاره اعصابشو ندارم واقعا

خوش ب حالت ک میزاره درامد داشته باشی  من التماس همسرم میکنم بزار برم سرکار ماهی ۷ تومن هم ۷ تو ...

به نظرم درستش هم همینه ،  بچه ثمره زندگیته 

اگه بری سر کار ، برن پیش کی ؟ 

جاشون امنه ؟ بهشون رسیدگی میشه ؟ 

اگه بری سر کار ، خسته برمیگردی 

اون وقت ، وقت اینو داری که مثل یه مادر خوش انرژی بهشون رسیدگی کنی ؟ بهشون محبت کنی ؟

خدایا خداییتو شکر 🤍                                          اگر نیاز به صحبت ، درددل و ...داشتید تگم کنید تاپیکتون ، بهتون گوش میدم                                 الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن             میشه به نیتم ذکر « یا فتاح » بگی ؟  هرچقد که دوس داشتی حتی یکی/باردارای عزیز من اعتقاد دارم شما به خاطر تودلی های معصومتون دعاتون میگیره ، میشه برام دعا کنید ...                                          اگر دوست داشتید این صفحات رو در روبیکا دنبال کنید                     https://rubika.ir/gord___afarid      https://rubika.ir/reyha_aneh  ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده ...                                                   با شرف باشید و با شرف بمیرید
2803
خب همینا رو بگو بهش از اول و هر وقت ادامه داد دیگه نرو سر کار چون از قبل طی کردی 

قبلا این اتفاق افتاده ۱۰ روز کمک کرده من باز رفتم سرکار باز از سرش افتاده

نمیدونم واقعا چه کنم 

درستش هم همینه ،  بچه ثمره زندگیته  اگه بری سر کار ، برن پیش کی ؟  جاشون امنه ؟ ...

خب گفتم پاره وقت برم از ۹ صبح تا ۳ بعدظهر 

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
نگران شکراب شدن رابطتون نباش اگر تو هم به اندازه اون پول بیاری باییییید نصف نصف کار خونه رو انجام ب ...

میدونید وقتی از کارم استعفا دادم به اینم فکرمیکردم که یه مدت سرکار نرم ببینم اگه من نتونستم کار کنم باردار شدم شوهرم چقد درقبالم احساس مسئولیت میکنه

خب گفتم پاره وقت برم از ۹ صبح تا ۳ بعدظهر 

از لحاظ مالی نیاز دارید ؟

به نظرم اگر شوهرت خسیس نیست ، بهت وفاداره ، بدون منت بهت خرجی میده ، زیاد برای کار کردن اصرار نکن 

از همون خرجی که بهت میده ، برای خودت پس انداز داشته باش 

خدایا خداییتو شکر 🤍                                          اگر نیاز به صحبت ، درددل و ...داشتید تگم کنید تاپیکتون ، بهتون گوش میدم                                 الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن             میشه به نیتم ذکر « یا فتاح » بگی ؟  هرچقد که دوس داشتی حتی یکی/باردارای عزیز من اعتقاد دارم شما به خاطر تودلی های معصومتون دعاتون میگیره ، میشه برام دعا کنید ...                                          اگر دوست داشتید این صفحات رو در روبیکا دنبال کنید                     https://rubika.ir/gord___afarid      https://rubika.ir/reyha_aneh  ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده ...                                                   با شرف باشید و با شرف بمیرید
چی بگم چجوری بگم 

هندونه بذار زیر بغلش. الکی نه بلکه درست و حسابی چاخانش کن( به زبون عامیانه اگه ناراحت نمیشی خرش کن🤣) بگو من میدونم شوهرم یه مرده که هیچ وقت به زنش زور نمیگه. البته فقط با لحن شوخی بگو و هیچ وقت جدی نگو

خدا یکی یار یکی دل یکی دلدار یکی
 از لحاظ مالی نیاز دارید ؟ به نظرم اگر شوهرت خسیس نیست ، بهت وفاداره ، بدون منت بهت خرجی میده ...

ن اصلن ،برعکس دست و دلباز و لارجه ،چیزی کم نمیزاره کارت حقوق دست خودمه کلن 

ولی میدونی دوست دارم ی درامدی از خودم داشته باشم 

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
میدونید وقتی از کارم استعفا دادم به اینم فکرمیکردم که یه مدت سرکار نرم ببینم اگه من نتونستم کار کنم ...

خب الان جوابتو گرفتی

هیچقدر

برو لیسانس حسابداری بخون همزمانم کار بکن 

همزمان نرم افزاراشو یاد بگیر 

درست که تموم شد و کار خوب پیدا مردی در مورد شوهرت تجدیدنظررکن

حقوقتم طوری تنظیم کن که خرج دانشگاهتو رفتامدو اینا بشه بقیشم مخفی پس انداز کن به قرون نیار تو اون زندگی

2801