2777
2789
عنوان

سلام خانوما همسرم منو تحت فشار میذاره برای سرکار رفتن چجوری بهش بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 73 پست
به زور که دستمو نمیگیره بکشونه از مهربونیم سواستفاده میکنه هی میگه عزیزم نگشتی دنبال کار عزیزم زنگ ب ...

همون خب وقتی میبینم بی میلی

بگو نمیتونم احساس میکنم از لحاظ روحی تواناییم کم شده

بگو من احتیاج به یه استراحت طولانی دارم الان ذهنم خستس  اسی ناراحت نشیا از این اخلاق شوهرت بدم ...

منم خیلی بدم میاد ولی خرده نمیگیرم همه خانمای اطرافش شاغلن ولی خب تحصیلات دارن یا شغل دولتی عالی دارن خب با من نباید یکی باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بهش بگو من میرم سرکار ولی هر جایی دیدم تو کار خونه کمکی ندارم از کار بیرون انصراف میدم به همین ...

گفتم همش میگه باشه یه ظرفو ۳ روز نشستم ببینم دست میزنه دیدم نه. روزهایی که مرخصیه هم بدتر میریزه که جمع نمیکنه

اونجوری ک به کار خونه نمیرسی اصلا با کلاس و کار

ولی بگو رفتم سرکار و کلاس دیگه اصلا توقع خونه داری نداشته باش چون هم کلای هم کار انرژی ای نمیمونه

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2796

ب نظرم همسر شما روی کمک مالی شما در زندگی مشترک حساب کرده از قبل 

اگر اون کار خستتون میکنه ب نظرم برید سراغ کارهای هنری که توی خونه میشه انجامشون داد اینطوری ارامشتونم حفظ میشه 

اما باهاش قرار کنید که اگر سرکار برید باید توی کارهای خونه و بچه داری کمکتون کنه و دیگه اینکه تا موقعی که رضایت نداده بچه دار نشید چون بعد ها ممکنه سره هر چیزی شونه خالی کنه بگه من که بچه نمیخواستم و...

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
قدر شوهرتو بدون. حالم بهم میخوره از مردایی که روی درآمد زن حساب میکنن 

عزیزم خب منم دوست دارم استقلال مالی داشته باشم بچه هام دیگه دارن بزرگ میشن دوست ندارم همه ی وقتمو تو خونه بگذرونم  ب همسرم میگم میگه هرچقد کار میکنی پول بهت میده بمون تو خونه پیش بچه ها من بهت میدم😐😐

تو این جامعه کار کردن زن و مرد نداره 

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
خوش ب حالت ک میزاره درامد داشته باشی  من التماس همسرم میکنم بزار برم سرکار ماهی ۷ تومن هم ۷ تو ...

حیف اون نازنینا توی خونت نیست 

دوست داشتم کل زندگیم کل وقتم فقط با بچه هام بگذره 

برو سرکار کارایی خونه مدیریت کن فریبرز آخر هفته پر کن و هفته یکبار تمیزکاری کن فقط میمونه ظرف شستن و ...

رفتم نتونستم واقعیت همه کارارو بکنم و به خودمم برسم و خیلی فشار روم بود ناراحت بودم واقعا

بگو بدون مدرک کار سطح پایین نصیبم میشه بگو بخونم برای دانشگاه بعدش آزمون استخدامی بدم جای درست حسابی ...

رشتم نقشه کشی معماری بود چندترم هم رفتم ولی مشکلی داشتم نشد برم خیلی افسوس

گفتم همش میگه باشه یه ظرفو ۳ روز نشستم ببینم دست میزنه دیدم نه. روزهایی که مرخصیه هم بدتر میریزه که ...

خب همینا رو بگو بهش از اول و هر وقت ادامه داد دیگه نرو سر کار چون از قبل طی کردی 

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇