2777
2789
عنوان

دوران عقد کمک کنید..........

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 30 پست
برا من تعداد مهمونا مهم نیس مکانش مهمه که پول میخواد

مکان اهمیتی نداره

هرچند ورودی تالار هم خیلی زیاد نیس 

چیزی ک تالارو گرون میکنه تشریفاتو تعداد مهمونا و ارکستر و فلانه ک میتکنید نداشته باشید

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

به نظر من یه سال و نیم دیگه عقد موندن انقد زیاده که بشه به خاطرش بی خیال عروسی بشی. اصلا از عقد طولانی خوشم نمیاد. روابط دچار حاشیه میشن... این همه عروسی رفتیم با تشریفات و مجلل کدومشون الان برامون اهمیت داره؟ من که مجلل ترین عروسی ای که رفتم ختم به طلاق شد متاسفانه. پس این چیزا اونقدرا هم مهم نیست. من فیلم عروسی ندارم. یه آلبوم دارم که اونم شاید سالی یه بار ببینم. لباس عروس بپوش آتلیه برو واسه خودت خوش بگذرون. اگه بتونی تالار کوچیک و ارزون وسط هفته پیدا کنی بهتر از خونه ست ولی نشد هم مهم نیست. امااا واقعا وقتی تصمیم بگیر که از صمیم قلبت مطمئن باشی. ان شاءالله خوشبخت باشید.

اون امتحانی که تو مدرسه به خاطر کم شدن نمره ش کلی غصه خوردیم و از این و اون حرف شنیدیم الان کوووچکترین اهمیتی واسه مون نداره!!! چندسال دیگه نظرمون نسبت به امروز هم همینه! پس بی خیال!!! هرچی آرزوی خووووبه مال ما :)
2803

همون بمون 4 سال دیگه عروسی بگیر فک و فامیلم بگو بیان بخورن و برن پشت سرت حرف بزنن غذاش فلان بود .........................

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  
اونجور باید ی سالو نیمه صبر کنم که منم صبر ندارم همش غصه دارم میخورم

ببین عزیزم هرجور مراسم بگیری مردم حرف میزنن نمیتونی دهن مردم رو ببندی یه ایرادی میگیرن بنظرم همون پول رو برا خودتون خرج کنی خیلی بهتره من باشم تو خونه مراسم کوچیک میگیرم ولی از الان برا 2 3 سال دیگه که درآمد شوهرم بیشتر میشه برنامه میریزم لباس خوب بگیر برو آرایشگاه خوب یه باغ اجاره کن با شوهرت برین فیلم و عکس بگیرین بعدم برین عشق وحال خیییلی خوش میگذره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بگرد ی تالار کوچیک پیدا کن اندازه جمعیتتون بشه ....مثلا بگو سرویس طلا نمیخام بدلی بنداز ولی مراسمتو میگیری ...هم جمعو جوره هم تالاره اتلیه اینام میری‌....سعی کن ارایشگاه ی جایی بری هم کارش خوب باهش هم قیمتش مناشب باشه اینجوری صرفه جوییم میکنی‌...

2804

هرچی که دلت میگه همون کارو انجام بده دل آدم هیچوقت به آدم دروغ نمیگه.

من که التماسشو میکنم عروسی نگیره قبول نمیکنه. اصلا حوصله ندارم بعدش فامیلام برن پشت سرم بگن غذاش کم بود شوهرش کج بود فلان بود ....

اونجور باید ی سالو نیمه صبر کنم که منم صبر ندارم همش غصه دارم میخورم

این که عروسی بگیری یا نگیری اندازه این که هنوز زیر یک سقف نرفته تصمیم داری زود بچه دار بشی بد نیست

به خودت زمان بده 

دو نفره داشته باشین

یکم بشناسین همو بعد بچه دار شین

ببین ۱۰۰ سال دوستی و دوران عقد هم داشته باشی با شناخت زیر یک سقف فرق داره کلا

2805
عکس و فیلم ،فرمالتیه عالی یه عروسی پنجاه نفره توی باغ( باغی ک مال دوست اشنا یا همچین چیزی باشه). ...

منم  با ایشون موافقم نظر خوبی دادن 

اگه هم میبینی دوست داری  عروسی شلوغ تری داشته باشی  و ۲۰۰ نفر دعوت کنی صبرو تحمل کن 

بلاخره قراره برات خاطره شه هرجور میدونی بهت بیشتر خوش میگذره 

چشتو بذاری روهم یه سالم میگذره و بعدش دیگه یه عمر مال خودته و کنارشی☺️

بلاخره  عشق و ازدواج سختیای  خودشو داره که اتفاقا همین سختیا و دوریا شیرین ترش میکنه منم الان ۵ ۶ ماهی میشه عشقمو ندیدم خیلی دلتنگشم🙂

خدای مهربونم شکرت بابت همه قشنگیات:'))

وام بگیرید اگه میشه

واینکه یه جشن ساده بگیرید (لباس عروس،ارایشگاه،اتلیه)

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
2801