2777
2789
امروز یه مهمونی بودم یکی از فامیلای شوهرم پانزده سال بچه دار نمیشه دختر خیلی خیلی خوبی هم هست ،یه نو ...

بچه دار نمیشه یا خودشون نخواستن هنوز؟ چون من و همسرم هم خیلی سال بعد ازدواج بچه دار شدیم ولی مشکل باروری نداشتیم. خودمون نمیخواستیم. ولی خب میدونم که پشت سرمون ازین حرفا بود که بچه دار نمیشن و اینا. منم توی مهمونیا به بچه بقیه توجهی نشون نمیدادم مگر این که خیلی نزدیک بود نسبتش. چون حوصله ی بچه ی بقیه رو نداشتم.

بچه هیچوقت تکراری نمیشه بزاربیاد بعدمیفهمی میگی اصن قبل اون چطوری زنده بودم؟من خودم میگفتم اگه امسال ...

من هم خیلی ناامید شدم

چقدر حرف شنیدم و گریه کردم

اما اونقدر به خدا گفتم تا بهم داد

فقط امیدوارم از پس تربیتش هم بر بیام 

خانم وکیل هستم...سوالات حقوقیتون رو پاسخ میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رو شکر کن که چشم انتظاریت تموم شد. کاش خدا مثل تو به همه نظر میکرد و دل کسی رو نمیشکوند

واقعا تاابد مدیونشم ...من ۶سال انتظار کشیدم 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2799
سرد بشم؟؟؟نیومده میمیرم براش هروز خداروشکر میکنم که بهم این هدیه رو داده چرا باید سرد یشم آره ارزش ...

عزیزم انشالله بسلامت بعلش میکنی نمیدونم چون شایدبچم نخاسته بودالبتع منم عاشقشم ولی همش میگم بچه دارشدن نبایدآرزوباشه ازبس دردسرداره

من تورادوست دارم وتودیگری راودیگری دیگری را،،،،، دراین میان ماهمگی تنهاییم،،،
قلبم میگیرف.توی جمع اعتماد بنفس نداشتم اصن حرف نمیزدم یه گوشه می‌نشینم بقیه رو تماشا می‌کردم حسرت می ...

چی طور باردار شدین؟ بعد چند سال؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
عزیزم انشالله بسلامت بعلش میکنی نمیدونم چون شایدبچم نخاسته بودالبتع منم عاشقشم ولی همش میگم بچه دارش ...

می دونم عزیزم 

گاهی آدم ممکنه خسته بشه حق داری

خانم وکیل هستم...سوالات حقوقیتون رو پاسخ میدم
عزیزم خیلی هانداشتن ولی الان چندتا دارن بچه دارشدن تواین دوره سخت نیس اینقدرعلم پیشرفت کرده ناباروری ...

با این همه پیشرفت علم خیلی ها هنوز موفق نشدن باردار بشن، من جمله من ولی روز به روز تعداد نابارورا با این همه پیشرفت علم بیش تر میشه

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
می دونم عزیزم  گاهی آدم ممکنه خسته بشه حق داری

حالاکه خانم وکیلی میگم من یه چیزایی مثل ماشین خونه وباغ ازهمسرم دارم اگه بمیرم به خواهرم یامادرم میرسه؟اگه خواهرم سرتقسیم امضانده میتونه دردسرسازباشه برای بچه هام؟

با این همه پیشرفت علم خیلی ها هنوز موفق نشدن باردار بشن، من جمله من ولی روز به روز تعداد نابارورا با ...

عزیزم بخدامیشی به زودی غصه خوردن وناامیدی نداره اگه ناامیدباشی استرس باعث میشه مشکل پیداکنه دیرتربازداربشی پس امیدوارباانرژی باش عزیزم 

من هم خیلی ناامید شدم چقدر حرف شنیدم و گریه کردم اما اونقدر به خدا گفتم تا بهم داد فقط امیدوارم ا ...

بعد چند سال باردار شدی؟ چه کار کردی نتیجه داد غیر دعا؟