2777
2789
عنوان

راهکار قطعی جوش صورت، بیاید تو تاپیک😍

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 33 پست
والا راهی ندارم جز کرم پودر. خودشون خوب میشن ۸ماه طول میکشه

هشت ماه!!‌ وای نه ، نمیتونم هشت ماه حرف بشنوم. اطرافیان ما عادت دارن وقتی میبینن لاغر شدی یا پوستت بد شده سریع میگن ادم اعتماد بنفسش خورد میشه، فعلا یه کرم لایه بردار خریدم، تازه لایه بردار قبلیمو قطع کردم پوستم نازک شده سر همون ترسیدم این جدیدو شروع کنم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
هشت ماه!!‌ وای نه ، نمیتونم هشت ماه حرف بشنوم. اطرافیان ما عادت دارن وقتی میبینن لاغر شدی یا پوستت ب ...

من ترمیم کننده زدم تاثیری نداشت. کرم رژودرم قدیما خوب بودالانو نمیدونم عین قدیماس

باش اصن حق باتوعه👏
تا زمانی که شیرینی زیاد بخوری، جوش و چربی خون باهات ه. برای درمان چربی خون، هر روز دمنوش کاسنی بخور ...

چربیم رو سیصده، هر روز کاسنی بخورم میره واقعا؟😍اگ اینطوری باشه الان میرم عطاری

من ترمیم کننده زدم تاثیری نداشت. کرم رژودرم قدیما خوب بودالانو نمیدونم عین قدیماس

برا جای جوش باید ترمیم کننده بزنم یا لایه بردار؟ فعلا یه کرم خریدم از اینا که دست سازه میگن سفید میشه لک و جای جوش میره

برا جای جوش باید ترمیم کننده بزنم یا لایه بردار؟ فعلا یه کرم خریدم از اینا که دست سازه میگن سفید میش ...

به جای اینهمه خرج بیخودی ، برو متخصص پوست تا روتین مخصوص پوستت رو بده و تحت تجویز اون پیش برو تا همیشه

2801