2733
عنوان

لیزر به سوپرانو آیس تیتانیوم

815 بازدید | 31 پست

سلام دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه

شبتون بخیر

(من مشاور پوست و مو نیستم و این کاربری رو از یه نفر گرفتم)

ممکنه تجربه‌تون رو از این دستگاه بفرمایید؟

آیا برگشت داره؟

آیا راضی هستید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تشکر بابت پاسختون، بله درسته اما خب به طور اختصاصی در مورد این دستگاه میخوام بدونم

دستگاه های ژلی و مخصوصا این دستگاه ها که داخل همین تهران دارن تولید میشن دادای کولینگ یخه و با ژل کار میکنه تا وقتی لیزر کنی اوکی هس ولی ول کنی برگشت داره.۵ سال اپراتور و بازار یاب فروش دستگاه لیزر بودم.خودم ۲ سال با کندلا لیزر کردم تا حدودی کم شد ولی بازم برگشت.بطور کلی لیزر یه دروغه بزرگه

🫠
ممنونم از راهنماییتون من برای سوپرانو آیس تیتانیوم وقت گرفته بودم،،،،پس اینو کنسل کنم درسته؟

نه اینم خوبه.پوستت چون گندمیه هبیشتر دستگاه ها رو ش جواب میده.همینو برو فقط قرص هورمونی مصرف نکن و بیشتر از ۱ بار در هفته شیو نکن

🫠
سلام بزرگوار @شاباله     خوبین؟🍀 شبتون بخیر🌈 من توو تاپیک خودتون ...

عزیزم چرا فک میکنی فقط ترکیه اسیا هس پس ژاپن چین اینا چی هستن؟

من‌ ادم های چشم‌بادومی دیدم شاید شما از اونجا رد بشی اما مهاجرت رو دیدم‌ازدواجت هم اونجاست ایران نیس 

بقیه چیزا رو نمیدونم الان چون باید خیلی ریلکس کنم تا جواب درست بدم گلم

دوست عزیز لطفا  به هییییچ عنوان درخواست دوستی ندین، ممنون میشم اگر نظرتون با من مخالفه ریپلای نکنید🫰
سلام مجدد ممنونم که جواب دادید،،،حق با شماست ،،،چون توو ذهنم نبود به ژاپن، چین و کره فکر نکردم، درس ...

هر وقت دوس داشتی انلاین بودم جواب میدم

من توی کشور اسیایی دیدم بیشتر حس کردم ژاپن من دقیق بلد نیستم اسم شهر و کشور ها رو ولی پیش چشم بادومی های پیشرفته شما رو میبینم

دوست عزیز لطفا  به هییییچ عنوان درخواست دوستی ندین، ممنون میشم اگر نظرتون با من مخالفه ریپلای نکنید🫰
فقط الان به من می‌فرمایید که میتونم تا پایان ۱۴۰۳ مهاجرت کنم یا نه؟

الان زمان رو نمیتونم دقیق بگم ممکنه اشتباه بگم اما ان شالله ب زودی مهاجرت میکنی تو فصل گرم تا کارات درست بشه پاییز میشه

2706