2777
2789
پریا جونم خودت استخاره کن عزیزم

من خودم استخاره میکنم کتاب تفسیر استخاره خریدم قشنگ ساعاتش رو ام اولش نوشته وضو بگیر رو به قبله تو همون ساعاتی که گفته و استخاره کن بعد هر صفحه ای اومد از توی صفحه کتاب نگاه کن ببین تفسیر و معنی اش چیه واقعاااا دقیق هست
یه کتاب کوچولو هست استخاره راه نجات همه صفحات توضیحات داره مثلا اگر صفحه سی اومد یعنی چی 209 اومد یعنی چی و....

من هشت هزارتومن خریدم از مزار علامه مجلسی ره که یک کتابفروشی بیرون اون مکان بود همه کتابفروشی های مذهبی دارن اء
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

واقعا دستتون درد نکنه همیشه میدیدم یه عده خانوم اینجا شماره دعا نویس ردو بدل میکنن آخه از کجا میدونین این آدم کیه و شماره متعلق به کیه من الان میام بایه کاربری میگم دعانویس میخوام بعدم خودم با یه کاربری دیگه میام میگم این معرکه هست دعانویسه آخه یکم دقت کنید لطفا
سارا جان تاپیکت عالیه فقط در مورد استخاره هم من با شما موافقم که هر کسی اگه واقعا نیاز داشت با دل صاف خودش بگیره من و خانوادم بعضی وقتها که تو مسایلی بین دو راهی میموندیم و دوست داشتیم یه ادم خالص ومطمین برامون استخاره بگیره با یکی از بزرگان که خیلی اسم ورسم داشت در قم اشنا شدیم و زنگ میزدیم ایشون استخاره برامون میگرفتن کم کم اینقدر متقاضی براشون زیاد شده بود که یه سیستم تلفن گویا نصب کرده بودن و عجیب بود برامون که هر وقت استخاره میگرفتیم تقریبا نیتمون رو هم میگفتن و صد در صد درست درمیومد جوری که من دیگه به استخاره هاش ایمان پیدا کرده بودم بعد از چند سال دیکه تلفن ها جواب ندادن و بعد ما متوجه شدیم این اقا از طریق اجنه جواب استخاره هارو میدادن و حتی از طرف دادگاه روحانیت حکم اعدامشون هم اومده چون شنیدم لواط زنا و خیلی شیادیهای دیگه تو پروندش هست یعنی من تا چند وقت نابود شده بودما میگفتم مگه میشه پس ادم چجوری به کسی اعتماد کنه الان دیگه به این نتیجه رسیدم اگه واقعا نیاز داشتم به استخاره خودم بگیرم و حالا که فکر میکنم خیلی از مسایلی که دادم این اقا برام استخاره گرفت اخر و عاقبتش با سختیهای فراوان مواجه شدم با اینکه کاملن درست میگفت و انگار از غیب خبر میداد .احساس میکنم تو این زمانه خیلی سخت میشه بعضی جاها حق وباطل و از هم تشخیص داد باید فقط از خدا و ائمه بخواهیم ما رو بخودمون واگذار نکنن .اینا رو گفتم که راحت به کسایی هم که از در مذهبی بودن وارد میشن و قصدشون لطمه وارد کردن به اعتقاداتمونه اعتماد نکنیم خصوصا تو دنیای مجازی.
سلام سارا جون بسیااااار عالی
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
پریا جون رقت روحی نمیخواد! پس چرا اعتماد به نفس نداری دوستم؟ بده همسرتون برات بگیره یا مادرتون یا... ببین سید طاووس رضوان الله علیه چی فرمودن در مورد استخاره: هرکس باید برای خود استخاره بگیرد و اینکه دیگری برای انسان استخاره بگیرد ثابت نیست مگر اینکه بگوییم از باب برآوردن حاجت مومنین جایز باشد.
بچه‌ها من یه مدتی بود هفته ای سه چهار بار فال میگرفتم چه پولایی که در این راه به هدر دادم خدا منو ببخشه دنبال دعا و جادو هم بودم خدا خودش از سر گناهام بگذره الان حدود شش سال دیگه سمتش نرفتم به کسایی که این کارو میکنن میگم فقط عمرشون وقتشون و پولشونو تلف میکنن
لذتی برتر از این نیست که جوانه ای در درونت بپرورانی و از آنگاه که قدمهای لرزانش را به این دنیا می گذارد فرشته نجاتش شوی و نیازهای کودکانه اش را با دل و جان برآوری و روزی نه چندان دور از آن زمان که شیره جانت را شبانه خسته و ناتوان در دهانش می نهی یا دست و پاهای ظریف و ناتوانش را نوازش می کنی روی دو پاهای کوچکش بایستد و چند قدم تا آغوشت را، با خنده و هیجان گام بردارد و خودش را روی وجودت رها کند؟ گرمای تنش را حس می کنی و تو هم در شادی این گام بزرگش به سوی آینده شریک می شوی... وصف ناپذیر است که زمانی به چشمهایم مینگری و با نگاه و لبخندت همراهی مرا می طلبی! یا وقتی مشغول کارهای روزانه در آغوشت گرفته ام و با تکه ای نان سرگرمت کرده ام ناگهان دل کوچکت برایم می تپد و می خواهی خستگی ام را بزدایی و تا همیشه خاطره ای شیرین تر از تمام لقمه های عالم برایم به یاد بگذاری...تکه نان را که با تلاش تمام می خواهی گاز بزنی با دستان کوچکت به من تعارف می کنی و نمی دانم از فکر این که به من اندیشیده ای اشک بریزم یا بخندم!
سلام. سارا جان نویسنده کتاب کی هست؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
دوست جونم گرداوری شده مطالب از روی روایات و تفاسیر از روی جلسات درس حاج اقا موسوی و کتابم مورد تایید خود حاج اقا موسوی هست منم از ایشون پی دی اف اش رو گرفتم.
استارتر من یه سوال دارم شاید مسخره باشه ولی واسم سواله اون کارایی که مثلا برای پیدا کردن شغل میگن سوره سوسف رو بنویس به در ورودی اویزون کن یا امثال این.گناه داره؟؟
نفس جون اگه منبع روایی داشته باشه نه چه گناهیی داره سوره قران رو مینویسی دیگه چیز خاصی که نعوذبالله قاتی اش نیست...سوره پر نور خداوند هست به نیت پیدا شدن کار... این خرافات و جهل و اضافه کردن به دین هست که بدعت میشه و گناه کبیره هست توی نت سرچ کن احادیث برای کار پیدا کردن و...هیچ اشکالی نداره تازه ثوابم هست
دوستای من وقتی من نیستم تو نی نی سایت هر تاپیکی زدن برای بال کردن سحر و طلسم و این جیزها لطفاااااااا ادرس این تاپیک رو بهشون بدید واقعا ثواب میکنید

قضیه فال با سرکتاب و طلسم زمین تا اسمون فرق داره 

من خودم اصلا اعتقادی به فال ندارم 

ولی طلسم و سحر و جادو واقعیه حتی تو قران هم اومده 

و افراد خوب و مومنی هم هستن که میتونن واقعا باطلش کنن ولی این وسط خیلیا دارن از اب گل الود ماهی میگیرن و با پولای کلانی که میگیرن هیچ چی هم نمیدونن 

من خودم چند ساله طلسم دارم ولی استاد خوب پیدا نکردم برای باطل کردنش الان هم دارم از مطالب سایت دایی ابراهیم استفاده میکنم که عالیه 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
2801