2777
2789

لعنتتتت بهش بیشعورباعث شد

من دوشب بستری شم برو دکتر اسی

این ویروس زودخوب نمیشه بروسروم

وامپول بزن

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

لعنتتتت بهش بیشعورباعث شدمن دوشب بستری شم برو دکتر اسیاین ویروس زودخوب نمیشه بروسروموامپول بزن

ای وای من😭

مامانمم اینجوری بود یه شب چند بار ببخشید استفراغ کرد بعدش خوب شد دیگه 

حالا امشب پیش بچه دو روزه هم رفتیم 😭یعنی اونم میگیره؟! 

این همه ادعا؟! تهش این بودی؟ 
خیلی بده😭😭چیزی خوردی ک بهتر بشی؟

تقریبا یک هفته میشه دارم. رازیانه زیاد میخورم. و  سیاه دانه.  آخه برای سیستم ایمنی خوبه و خلط آور ه. اگه موقع پریودی ت نیست، بخور. آب زیاد بخور ک با خلط ها ویروس بیرون بیاد.  خوراکی هایی ک ویتامین سی دارن بخور

ای وای من😭مامانمم اینجوری بود یه شب چند بار ببخشید استفراغ کرد بعدش خوب شد دیگه حالا امشب پیش بچه د ...

نعععع نترس واسه همه که سنگین

نیست من چون باردارم دارونخوردم

موندتو بدنم نترس عزیزم🥲🥲

ببخش ترسوندمت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  
تقریبا یک هفته میشه دارم. رازیانه زیاد میخورم. و سیاه دانه. آخه برای سیستم ایمنی خوبه و خلط آور ه. ...

اوه یه هفته 

باشه عزیزم مرسی

نعععع نترس واسه همه که سنگیننیست من چون باردارم دارونخوردمموندتو بدنم نترس عزیزم🥲🥲ببخش ترسوندمت

فقط واسه بچه نگرانم خودم مهم نیست 

اون گناه داره اخه 😭انشالله نگیره

فقط واسه بچه نگرانم خودم مهم نیست اون گناه داره اخه 😭انشالله نگیره

انشالله که نمیگیره عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

معده دردم داری مال من انگار سنگ شده بود خیلی معده درد داشتم دردش میزد به کمرم اسهال و حالت تهوع سردرد گرفتگی پاهام کلا بند بند بدنم درد میکرد الان روز سومم اشتهام صفر معده دردم هر از گلهی میگیره جوری که نفسم قطع میشه

معده دردم داری مال من انگار سنگ شده بود خیلی معده درد داشتم دردش میزد به کمرم اسهال و حالت تهوع سردر ...

نه معده درد هنوز نه تازه اولشه برا من انگار 😭