2733
عنوان

بابا چه خبره اینقدر غلط املایی.

42 بازدید | 4 پست

یکم دقت کنید  ه اضافه که به جای خود. دیگه حروف هم عوض میکنن بعضیا 

الان منم متن تاپیک رو محاوره ای نوشتم ولی حروفش که غلط نیست. 

تا هم چیزی میگی میگن میخواستم سریع تایپ کنم. 

چه ربطی داره آخه. میلی ثانیه فرق داره نهایتا 

گاهی غلط ها اینقدر عجیب هست که منظور متن تاپیک رو به سختی میشه فهمید 

اگر گذشتگان ما اینقدر نسبت که زبان مادری فارسی بی‌خیال بودن تا الان یک کلمه درست هم نداشتیم.  هر کی هر چی میخواست می‌نوشت و تمام. 

ادبیات ایران جزء غنی ترین ادبیات هاست. حیفه واقعا 

این اتفاق روز به روز هم داره بیشتر میشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موافقم اصلا ارزش واسه خواننده متن قایل نیستن یه کم وقت بذارن. نظرو مینویسن نذر. توجیه رو مینویسن تو ...

آره اصلا باید چند بار بعضی تاپیک ها رو بخونی تا بفهمی داستان چی بوده همه اش هم بخاطر املا و نگارش غلطه. 

ما مثلا حافظ و سعدی و مولانا و باباطاهر و هزار هزار شاعر و نویسنده جهانی داریم. حقیقتا زشته. 

نمی‌فهمم واقعا چرا این کار رو میکنن اینقدر سخته درست نوشتن یعنی؟

آره اصلا باید چند بار بعضی تاپیک ها رو بخونی تا بفهمی داستان چی بوده همه اش هم بخاطر املا و نگارش غل ...

مثلا افه میان که نسل ما به این چیزا اهمیت نمیده .دنیا به سمت بی نظمی میره و فلان...خب یکی نیست بگه پس به چی اهمیت میدن.انگار همشون قهرمان ورزشی شدن یا کارافرین یا موزیسین که بگیم وقت ندارن املا تمرین کنن