2733
عنوان

دخترا ترو خدا ازدواج نکنید بدبخت نکنید خودتونو

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 68 پست
سر اینکه روز زن نزدیکه هرچی فش بود ب من ب مادرم داد کاش بمیرم فقط زد همه چیو ریخت زمین گفت پاشو برو ...

اگر خانواده ات حتی اندازه ذره ایی ازت حمایت میکنن

صبح جمع کن و برو

البته اگر واقعا جدی هستی ک تکلیف این زندگیو مشخص کنی

واقعا حیفه این سن و سالته

برو ببینیم مشکلش چیه بیاد با خانواده ات حلش کنه اصلا!

گاهی وقتا خانواده رو درگیر مشکلات کردن همچینم بد نیست

برعگس تبلیغی ک بقیه میکنن

نمیدونن یسری مردا خیالشون راحته چون هر کاری مبخوان میکنن

اگر خانواده ات حتی اندازه ذره ایی ازت حمایت میکنن صبح جمع کن و برو البته اگر واقعا جدی هستی ک تکلی ...

ن اگه برم مادرم نمیزاره می‌دونم. تنهام اما واقعا جونم ب لبم رسیده شاید ی دفعه دیگه نتونم تحمل کنم برم 

هیچ امضایی ندارم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا مامان من گیر داده بچه بیار که سرسختانه جلوش وایسادم و سلیطه بازی درمیارم ک تاریخ این شهر به خو ...

چقدر بد 

خدایی کاش اوضاع مملکت طوری بود که راحت می‌شد ازدواج نکرد

البته من تهرانم اطرافیانم دوستان دوره دبیرستانم هرکی ازدواج کرده جدا شده

ولی خب درس عبرت نمیشه برای مادرها دوروزه یادشون میره

شما سن کم ازدواج کردی  ما در رفتیم تا حالا  ولی خب تا کی آدم میتونه فرار کنه  انگا ...

ن جز زندگی نیس عشق کن زندگی کن تو خوشحال باش عزیزم منو ببین خیلی از دخترا ک ازدواج کردن اینطورین

هیچ امضایی ندارم..
مگه عا‌شقش شدی که  باش ازدواج کردی؟  یکم داستانت بگو قبل ازدواج چیشد که دیدیش و خواستی تو ...

هیجی نمی‌دونم واقعا هیچی نداشت برای فرار از دست مادرم از فشار خانواده

هیچ امضایی ندارم..

زندگی پستی وبلندی داره روزهای بدی هست وروزهای خوب ،هرکی حالش بد میشه میاد اینجا دادو هوار که ازدواج نکنید 

زن وشوهر دعوا کنن ابهان باور کنند

ازدواج با ادم خوب هرچند سختیهایی داره ولی تشکیل خانواده  خیلی مقدسه وارزشمند

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است
زندگی پستی وبلندی داره روزهای بدی هست وروزهای خوب ،هرکی حالش بد میشه میاد اینجا دادو هوار که ازدواج ...

ب چ قیمت ب قیمت جونم. روحم مرده بخدا آنقدر بد اخلاقی کرده داد زده 

هیچ امضایی ندارم..
2706