2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه یعنی انقدر پول مهم بود که مادر نوه ات رو بکشی..بی وجدان...اعدام کمشه...خدایا دارم دیوونه میشم...چقدر بیرحم
پسرم، مرد من،دستان کوچکت تکیه گاه امن من و نگاه شیرینت آرامش بخش لحظات دلواپسیه من است. ممنونم که هستی
خدالعنت کنه افریته عوضی پول پرستو ی بچه رو یتیم کرد حالم ازن جورادما ب هم میخوره هم بیچاره رو باعذاب کشته هم بچسویتیم کرده هم پسرشوبدبخت کرده هم الان صاف میره جهنم ..خاک توسرعوضیش کنن ک بخاطرپول این کاروکرد
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
حتما جنون داشته زنیکه. آدم سالم که از این کارها نمیکنه
ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
من بودم باساطورتکه تکش میکردم اعدام چیه
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
بچش چی شده شمیم ؟؟؟
2706