2733
عنوان

درد قاعدگی

138 بازدید | 10 پست

مسکن  و چای نبات خوردم تاثیری نداشت زیاد ، روز اول دردش به کمر و زیر شکمم انداخت الان به پام 😢 اصلا انرژیمو گرفته سرم هم کمی گیج میره ، چقد ادم عصبی و بی طاقت میشه 

مادر زنِ ممد قلی 

من چای ماسالا میخورم 

با حلوا یا کاچی 

مغزیجات و خرما 

تاثیر داره دردام کم میشه

.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@دوس دارم حسش رو تجربه کنم.@۱۴۰۳/۰۴/۰۲این ماه متفورمین خوردم فولی۲۰هم داشتم،تاخیر دارم ولی بی بی چکم منفیه.@۳٫۴٫۶خدایا هیچ کسی رو چشم انتظار فرزند نگذار که انتظار سخته.کسی هم نازا نکن😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه خ درد داری الفن بگیر من با ویتاگنوس خوب شدم 

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم  ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃 من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 من یک ایرانی ام که فراموشی نگرفتم وقتی جنگ و تحریم رو دیدم دیگه چرا رسانه های اونها رو باور کنم؟ من یک ایرانی ام که عقل دارم میدونم زاد و ولد سگ ها فصلیه ولی وقتی به سگ ها غذا بدم اونها از جاهای مختلف و حومه شهر میان تو جایی که غذا هست و اینطوری زیاد میشن •_• من یک ایرانی ام که دلم می‌خواست به جای این همه کافه چند تا کتابخونه داشتیم😷 امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد