2733
من این خبر رو تو خبر انلاین خوندم تو بخش نظرات باید میدید اقایون چی نوشتم من که سردرد شدم که ایول به مادر شوهر دمش گرم عروسای امروزی از این مادر شوهرا لازم دارن و کلی مزخرفات دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واااای واقعا پدروپسره هم فوت کردن 😮موهای تنم سیخ شد بچه طفلی هم نتونست طعم زندگیرو بچشه پدره نباید اینکارو میکرد خدا لعنت کنه اون زنو که زندگیه بچشو نابود کرد
اگه میخواید لاغر بشید و به تناسب اندام برسید به گروه ما ملحق بشید🙂🙂https://t.me/joinchat/F2_MrBNyRl2hld_L74lcgw
بچه ها من شنیدم مادر شوه همراه با خواهر شوهر و شوهر خواهر شوهر بودند و ضربه رو خواهر شوهر زده و مادر شوهر به گردن گرفته
عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍