2733

چن روز پیش تاپیک زدم یه خواستگار ساکن دبی که ۳۰سالش بود و شرکت چاپ و تبلیغات داشت،داشتم که خانوادم بخاطر سن کمم(در آستانه ۱۹سالگیم)ازم مخفی میکردنش بعد ایشون اومد پیام داد قضیه رو به من گفت  منم اینجا تاپیک زدم چون یکم وسوسه شده بودم بچه ها بهم گفتن که خانوادت حتما خیر صلاحتو میخواستن دیگه باهاش حرف نزن منم تا دو سه روز بعد اون تاپیک حرف میزدم باهاش که یه شب وسط چتمون یه کاری پیش اومد و من یهو اف شدم وقتی دوباره ان شدم چن تا ویس داده بود که سینشون نزدمو چتو پاک کردم و بلاکش کردم و دیگه بهش پیام ندادم به منزله اینکه دیگه همچی تموم شد ولی امروز بهم پیام داده و بلاکم کرده و گفته آبروتو میبرم منم رفتم به دوستم گفتم، گفت به هیچکس نگو داره زر میزنه ولی الان نگرانم اگه رفت به خانوادم گفت چی؟چون یه نسبت دوریم باهام داره ممکن ابرومو پیش فامیلم ببره چیکار کنم؟به خانوادم بگم؟ شات پیامشو میذارم

من هیچوقت قرار نبود کاربر نینی سایت شم

بیا تو گپ حرف بزنیم

تو روبیکا گپ نی نی سایتی ها زدم هر کس دوست داره درخواست بده لینک بفرستم اینجا نمیشه لینک فرستاد

اینجوری اگه تعلیق بشین یا کاربری نداشته باشین اونجا میتونیم با هم دوست بمونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این دومین تاپیک خواستگار دبی هس ک دارم میبینم. ماشالله دخترامون بین‌المللی خواستگار دارن.

خب من قبلانم تایپک زده بودم جو گرفته بود ولی غلط کردم خدایا😐

من هیچوقت قرار نبود کاربر نینی سایت شم
این دومین تاپیک خواستگار دبی هس ک دارم میبینم. ماشالله دخترامون بین‌المللی خواستگار دارن.

دقیقا دوروزه یکی شیخ خواستگارشه 

یکی اماراتی 

یکی دبی ای😂

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
2706