2777
2789

سلام ببخشید دوستان جشن عروسی خواهرمه لباس مجلسی من رنگ سبز پاستیلی هستش تقریبا، میخواستم بدونم با این رنگ لباسم اول اینکه کیف و کفش چه رنگی بخرم شیک تره و شال چه رنگی باشه و ناخن مصنوعی بخوام بذارم بنظرتون ناخن مصنوعی چه رنگی بذارم که قشنگتر باشه ممنون میشم راهنمایی م کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ، ببخشید اینجا نظر گذاشتم تو ی تاپیک دیدم شما ی دکتر بنام دکتر نسرین تهرانی دخت رجبعلی خیاط رو معرفی کردید خاستم بدونم شما واسه  تنبلی و کیست  تخمدان نتیجه گرفتید ؟منم درگیرشم نمیدونم چکار کنم دیگه 😔

سلام ، ببخشید اینجا نظر گذاشتم تو ی تاپیک دیدم شما ی دکتر بنام دکتر نسرین تهرانی دخت رجبعلی خیاط رو ...

سلام عزیزم بله من در حال درمان پیش خانم دکتر نسرین تهرانی بودم که ایشون متاسفانه به رحمت خدا رفتن و درمان من ناقص موند، ولی دوست عزیزم میتونید برای درمانش رویام هم برید دکترای خوبی داره و همچنین خانم دکتر مهرنوش امیری که مطبشون فرمانیه ست کارشون خوبه، ولی خواهرانه بهت میگم برو تحت درمان یه دکتر خوب ولی از همه مهمتر خودت هم میتونی به راحتی درمان کنی، یه سری موارد رو رعایت کنی خیلی راحت تنبلی تخمدانت درست میشه، یه سر هم به پیج خانم دکتر تاجیک bardari_flora برو ببین بدون هیچ پرداخت هزینه ای یا هر چیز دیگه ای بهت راه‌هایی رو میگه به راحتی تنبلی تخمدانت حل بشه، کاملا رایگان تو پیجش به تمام نازاها  و بی بچه ها و تنبلی تخمدان ها فیبروم ها و..... کمک میکنه خیلیا با ‌کمک و حرفای ایشون مشکلشون حل شد، مثلا تغییر سبک زندگی چند ماه رعایت کن ( من دارم انجام میدم خیلی بهتر شدم) مثلا شبا زودتر از ساعت ۱۱ بخواب،صبح ها زودتر از ۸ بیدار شو،روزانه پیاده روی داشته باش، کلا شکر و قند و نوشابه و مواد قندی رو براس حداقل سه ماه قطع کن بعد تاثیرش رو ببین اونوقت میبینی پریودت تنظیم میشه تنبلی ت هم بهتر میشه، خلاصه خودت وارد پیجش بشو و وارد قسمت تنبلی تخمدان بشو تمام کلیپ هاشو ببین و به حرفهاش گوش کن فقط همین،اونوقت معجزه رو ببین من دارم واقعا احساس خوبی میکنم کاش زودتر این کار رو میکردم، فقط سه ماه سبک زندگیتو عوض کن اونوقت ببین چی میشه به جون منم دعا کن

سلام عزیزم بله من در حال درمان پیش خانم دکتر نسرین تهرانی بودم که ایشون متاسفانه به رحمت خدا رفتن و ...

ااا خدا رحمتشون کنه، واقعا سبک زندگی خیلی خیلی مهمه منم زیاد رعایت نمیکنم از این به بعد اصلاح میکنم اصلا بنظرم درمان با طب سنتی خیلی موثرتره چون داروهایی که بهم دادن واقعا عوارضشو میبینم تا تاثیر مثبت مثل اسپیرونولاکتون و متفورمین 😑،ممنون از راهنماییت گلم، انشالله سلامت باشی🌹🌹

ای یو ای کردین مثبت شد عزیزم ؟

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..