2777
2789
عنوان

امکانش هست ی خانم که دوبار ازدواج کرده و ی بچه هم داره

| مشاهده متن کامل بحث + 84994 بازدید | 419 پست
جالبه که آقایون میان کامنت میذارن که حتما و چه اشکالی داره و ...بعد خانم ها میان مخالفت و توهین میکن ...

عاخه اونم ندیده نشناخته فقط میگه چون خوشکله چون جوونه 

آره 

حالیش نیست خوشکلی نون و آب نمیشه 

میشد که الان ایشون دوبار شکست نخورده بود و یه بچه رو حیرون کنه 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️                                                         مائیم و تو را نفس کشیدن   :)                             

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

نه فارسم

حالا جم بندیت از این تاپیک چی شد؟

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم
2803
کوردا غلط کنن 15بار تو 20سالگی شوهر کنن😂😂😂😂

توروخدا اینطوری نگو 

خودمم کوردم

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم
کوردا غلط کنن 15بار تو 20سالگی شوهر کنن😂😂😂😂

عزیزم چرا اینجوری حرف میزنین 

استارتر شرایط خانوادگی خوبی نداشتن و خانوادشون بزور ایشونو مجبور به ازدواج میکردن

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود
دختری که تا ۲۱ دو باز ازدواج کرده طلاق گرفته الانم یکی دیگه رو طور کرده مشخصه چیه.من ده تا پسر کور و ...

چرا بهش میگی عفریته. اخه مرد دزد و بیکار و گوشی خانواده هم تور کردن داره؟اتفاقا دختره حیف شد اوناکه تحفه ای نبودن

کارشناس حقوق. با افتخار یک فمنیست مدافع حقوق برابر زن ومرد✌️من ناموس کسی نیستم من یک انسانم
عاخه اونم ندیده نشناخته فقط میگه چون خوشکله چون جوونه  آره  حالیش نیست خوشکلی نون و آب ن ...

وای عزیزم چطور از کارما نمی ترسید و همچین قضاوتی می کنید درباره ی کسی که شاید تو زندگیش به بدشانسی خورده .اصلا من به شخصه از قضاوت شما و بعضی کاربران مو به تنم سیخ شد .خدا کنه استارتر از بعضی کامنت ها آه نکشیده باشه فقط که خیلی بد میشه ...اصلا شرایط این خانم رو می دونید ؟ از زندگیش چیزی می دونید؟ شرایط یک خانم تو جامعه رو میدونید که مجبوره هرجور شده زندگیشو با چنگ و دندان حفظ کنه و مثل مردها نمی تونه به راحتی طلاق بگیره و یا عیاشی کنه و...

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗

زخم نزنیم

نرجونیم 

طعنه نزنیم

منع نکنیم

توهین نکنیم

2801