2777
2789
عنوان

چرا انقدر شوهرمن سر رابطه بی منطقه🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 2049 بازدید | 90 پست
دوبار یه جورایی راضیش کردم این بهش برخورده میگه تو منو دوس نداری که یه هفته اس دلت نمیخوادمیگم باباا ...

دو بار؟؟!!

این موتورش اصله😅

من میگم باید بهش انتقال میدادی تا بفهمه چی کشیدی😁یه بوس کافی بود😂

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

آخه واقعا با این توصیفاتی ‌که از خودت کردی بعید میدونم شوهره اصلا نگات کنه چه برسه به رابطه ... کهیر ...

تو اسهال نمیشی؟

مریض نمیشی؟

چقدر عقده ای تو 

حالا انگار خودش چیه عزیزم یکی اخلاق تورو ببینه نگات نمیکنه 

لایک نکن خواهر منننن  
وقتی خونه غذا نباشه،ممکنه بره رستوران😅یه جوری کارشو راه مینداختی دیگه😁گناه داره بدبخت.درکش کن.البت ...

والامن یه باراینوتویه تاپیکی گفتم خانم های روشن فکرجررررم دادن گفتن شماهابه مردارومیدیدمنم گفتم بشینیدوببینیدشوهراتون برن رستوران 🤭😁

یه آدم عصبیم که براآرامش میجنگم
2803
آخه واقعا با این توصیفاتی ‌که از خودت کردی بعید میدونم شوهره اصلا نگات کنه چه برسه به رابطه ... کهیر ...

متأسفم برات ، این چه طرز حرف زدنه؟ 

مگه خودت چه تُحفه ای هستی؟ 

تو که اِنقدر زبونت تلخه بعید میدونم قیافه ای خوبی داشته باشی 

شَرم بر من اگر حَریمِ تو ، پیشِ چَشمانِ من شکسته شود ❤️🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤️
تو اسهال نمیشی؟مریض نمیشی؟چقدر عقده ای تو حالا انگار خودش چیه عزیزم یکی اخلاق تورو ببینه نگات نمیکنه

فقط نگاه جنسی.مردا به سوراخ بلوک هم رحم نمیکنن.اسهال که چیزی نیست🤣🤣🤣حتی پریز برق

والامن یه باراینوتویه تاپیکی گفتم خانم های روشن فکرجررررم دادن گفتن شماهابه مردارومیدیدمنم گفتم بشین ...

اگه شرایط به هر دلیلی محیا نباشه شمام راهی رستوران میشید دیگه؟

به هر حال هرکی بنا به تجربه خودش صحبت میکنه 

الان ما چی بگیم ؟ بگیم بده یا نده ؟ واقعا این مسائل بسیار خصوصی زندگیتون رو بازگو میکنید فازتون چیه ...

حال به هم زن تویی با این طرز حرف زدنت ، 

بیچاره شوهرت از دست اخلاق گندت چی میکشه 

شَرم بر من اگر حَریمِ تو ، پیشِ چَشمانِ من شکسته شود ❤️🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤️

وا چقد عقده ای تو سایته

ایشون کاملا سربسته سوالشو پرسید اینقد گارد برا چیه

نمیتونی نظر بدی رد شو برو تاپیکای دیگه مثه اشپزی اگه از نظرت مشکلی نداره

Catch me if you can, Mr Holmes👨‍❤️‍💋‍👨🙂‍↔️
دقیقا رفتم حمام سرماخوردم دیگهمریضی رو مریضی

بلد باشین بادکش بنداز برات خوبه گلم و هیچ وقت سعی نکن دوری کنی چون سردی میاره و سروی باعث خیانت میشه خدایی نکرده

سلامتی و خوشبختی دخترم
والامن یه باراینوتویه تاپیکی گفتم خانم های روشن فکرجررررم دادن گفتن شماهابه مردارومیدیدمنم گفتم بشین ...

آخه خواهر جان به مرد خودمون رو ندیم،به کی رو بدیم

مگه ما رستورانیم؟پس واسه چی شوهر کردیم🤣🤣🤣

اگه شرایط به هر دلیلی محیا نباشه شمام راهی رستوران میشید دیگه؟به هر حال هرکی بنا به تجربه خودش صحبت ...

اولاصحبتم باشمانبود

دومایکی ازاون روشن فکراخودت بودی ازقدیم گفتن گوشتوبنداززمین صاحبش پیداش میکنه

سومامن وهمسرم غذای رستوران نمیپسندیم

یه آدم عصبیم که براآرامش میجنگم

رابطه برا اقایون خیلی مهمه

شوهر من دیشب میگف تو چند وقته چت شده اصلن ی جوری هر وقت میام سمتت ی حالی انگار زوری داری قبول میکنی و از سر میل و رغبت نیس سعی کردم با محبت نظرشو عوض کنم و بگم داری اشتباه میکنی بهش گفتم بچه انرژیمو میگیره ولی چشم سعی میکنم اوضاع رو گنترل کنم

2801