2777
2789
ای وای امیدوارم زودی بهتر شی عزیزم 😢☹️ باشه قول اینجا بمونه😂

مرسی جانیم❤️

بزار به شوهر فکر کنم بعد

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
اره بابا اینا چرته پسر اول من خیلی زود گردن گرفت ۲ ماهگی گردنش سفت بود ولی دومی خب یکم دیر گردن گرفت ...

عزیزم ابن خوبه من دقیق یادمه بچه طرف خیلی عادی بود الان که لچه اش برزگتر مثلا میگه بجه من از ۷ ماهگی حرف ميزد فکر کن الکی آخه چرا میگی بجه شون نابغه ست 

اگه توفامیل دونفرهمزمان زایمان کننن نبایداون یکی بری پیش اون یکی چله نمیدونمم چی میفته روش ایشونم رف ...

سلام

من و جاریم به فاصله ی ده روز زایمان کردیم

یعنی اول دختر من اومد، ده روز بعد پسر ایشون

من ازین رسم رسومات خبر نداشتم. اون که زایمان کرد چند روز بعدش من پاشدم رفتم دیدنشون (نوزادم زیر چهل بود)

یادمه چندین روز بعدش بچه ی اون نفسش میرفت و طفلک سیاه میشد... چند باری اینطوری شد 😔

یعنی باعثش من بودم؟!

ممکنه جاریمم منو مقصر دونسته باشه؟ 

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطانیست!. و بگو که بارالها مرا (همیشه به هر جا روم ) به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود حجت روشنی که دائم یار و مددکار باشد عطا فرما.. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان ASfaa هستم.خداجونم شکرت
مرسی جانیم❤️ بزار به شوهر فکر کنم بعد

اووو بیخیال بابا

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
اووو بیخیال بابا

🤣منم حق زندگی دارم

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
سلام من و جاریم به فاصله ی ده روز زایمان کردیم یعنی اول دختر من اومد، ده روز بعد پسر ایشون من ...

نه اصلاربطی نداره پسردوست برادرم بچه ی نوزادومیبرن دکتردکترمیخواسته معاینه بچه ازبس گریه میکنه سیاه میشه مادروپدرازترسشون ازمطب میزنن بیرون فکرمیکنن بچه فوت کرده الان ماشالافسقلی کلاس اوله 

🤣منم حق زندگی دارم

گولون وارا😂

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف