2777
2789

دقیقا من این اشتباه رو کردم و موندن رو دستم

لباس زیر رد کردنشون به صورت انلاین خیلی سخته چون سایزبندی هر شرکت با اون یکی فرق داره و اکثرا سایزای کوچیک میمونن رو دستت

من میخوام نیم تنه و لگ و یه سری لباس فری سایز بیارم حداقل همه بتونن بخرن و بخاطر سایزش و رنگش که دست خودمون نیست از هرجین هر رنگی که بخوان میفرستن و شاید باب میل مشتری نباشه

ضرر نکنم

زمان بهت ثابت میکنه که کی  "لیاقت" خوبیاتو داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا من این اشتباه رو کردم و موندن رو دستملباس زیر رد کردنشون به صورت انلاین خیلی سخته چون سایزبندی ...

شما دوره ادمینی هم دیده بودین

من نمیدونم آنلاین شاپ چی بزنم موندم 

شما دوره ادمینی هم دیده بودینمن نمیدونم آنلاین شاپ چی بزنم موندم

بله دوره ادمینی دیدم

من قبلا انلاین شاپ لوازم ارایشی هم داشتم اونو راحت میشد فروخت اما لباس زیر خیلی باعث ضرر شد

اگه تهرانی برو بازار بزرگ از این لوازم ارایش گوگولیا مثل تینت و مثل لیپ گلاس و رژ لب و پنکک و این چیزا بخر پیج بزن بفروش 

تو لوازم ارایشی سود خوبیه اگه هم یکی دوتاش بمونه رو دستت به کارت میاد یا میتونی هدیه بدی به کسی اما الان من لباس زیر هایی موندن رو دستم که سایز خودم و اطرافیانم نیست

زمان بهت ثابت میکنه که کی  "لیاقت" خوبیاتو داره