2733
عنوان

آخه خب یعنی چی جمعه صورتی

266 بازدید | 25 پست

یعنی ما اینقدر کمبود داریم تا یه چی اونور آب باب میشه رو حلوا حلوا میکنیم؟!🙄😏🤔

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

مگه جمعه سیاه نبود

لطفا نذارید ۸ سال فلاکت روحانی دوباره تکرار شه !! تمام کابینه روحانی رفتن پشت پزشکیان و روحانی حمایتش رو از پزشکیان اعلام کرده !! دوباره همون ادمها و دوباره همون روزای سیاه .. با پولپاشی و رسانه و غرزدن بابت فلاکتی که خودشون به بار آوردن ، سعی در جلب آرا قشر خاکستری دارن .. رای ما تاثیر داره #نه_به_دولت_سوم_روحانی  #به_عقب_برنمیگردیم #رای_من_جلیلی ✅

اینهمه رسم خوب داریم تو فرهنگ غنی ایرانی اسلامی خودمون بعد میریم سراغ ولنتیاین، هالووین و...

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله خیلیا دارن ..همش میخوان شبیه اونا بشن حتی اگر اشتباه باشه

لطفا نذارید ۸ سال فلاکت روحانی دوباره تکرار شه !! تمام کابینه روحانی رفتن پشت پزشکیان و روحانی حمایتش رو از پزشکیان اعلام کرده !! دوباره همون ادمها و دوباره همون روزای سیاه .. با پولپاشی و رسانه و غرزدن بابت فلاکتی که خودشون به بار آوردن ، سعی در جلب آرا قشر خاکستری دارن .. رای ما تاثیر داره #نه_به_دولت_سوم_روحانی  #به_عقب_برنمیگردیم #رای_من_جلیلی ✅

راست میگینا جمعه سیاه بود😂

صورتی از کجا اومد🙄

چی هست؟

یه جمعه تخفیف دار گویا

جمعه صورتی دیگه چه کوفتیه

تبلیغ سایته

اسی باب کرده اینو

😯😂

اشتباه لپی بود

2706