2777
2789
عنوان

توروخدا خاهرابیاین محتاجم ب دعاتون خاهش میکنم یدیقه بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 23 پست
خیلی ممنونم لطف بزرگی کردی

سلام عزیزم، إن شاءالله به حق فاطمه زهرا گره از مشکلتون باز بشه، گلم به نیت درست شدن کار همسرت دعای مشلول بخون ده روز هر روز یک بار با وضو رو به قبله بعد نماز صبح یا نیمه شب، هم میتونی تا بیست روز روزی دوتا دعای مشلول بخونی صبح و شب، از بازار دانلود کن دعای مشلول صوت فرهمند، با توجه به معنی و از ته دل بخون و در آخر دعا خواستت رو بیان کن. 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

و هم چله ی سوره حشر که تا 41 روز باید بخونید پشت سرهم، فرقی نمیکنه صبح یا شب، مهم اینه هرروز بخونید و بینش اگه یادت رفت از اول باید ختم رو شروع کنی، سوره کوتاهی هست، با وضو رو به قبله، نتایج عالی داره برا هرحاجتی. و همینطور استغفار 400تایی امام صادق(ع) رو سرچ کنید تو نی نی سایت اونم عالیه، و ختم آیه دو و سه سوره طلاق و اگه ختمش رو نگرفتی بعد هر نماز بخون سه مرتبه با سه صلوات، اینا همه برا رزق و روزی و ثروت هست و دوستان زیادی جواب گرفتن. 

2803

آها یه چیز دیگه هم که خیلی خیلی جوابه نماز چهارشنبه امام جواد(ع)، فردا حتما بخون، تو گوگل سرچ کن میاد کلیپ توضیح داده، بعد از نماز عصر که ساعت نماز عصر تو باد صبا مشخصه،یعنی نماز ظهر جدا خونده بشه و نماز عصر جدا تو وقتش،بعد دورکعت نماز هدیه به روح امام جواد(ع) مثل نماز صبح و بعدش 146مرتبه اون ذکری ک گفته شده و بعدهم حاجتتون رو میگید تا ایشون پیش خدا واسطه بشن، توسل به امام جواد برای حاجت های دنیایی توصیه شده. خیلی خیلی حاجت میده. 

اره خواهری، صفحه قبل براتون چندتا ختم مجرب نوشتم، گفتم تکتون کنم بخونید💚

خیلی ممنون عزیزم خیر ببینی

برای حفظ زندگیم  ی صلوات میفرستی الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم🙏