2777
2789

خاهش میکنم پربازدیدکنین برام دعاکنین شوهرموازکارش اخراج کردن  بهش گفتن خودمون بهت زنگ میزنیم برگردی اما مطمعنم پیچوندن خیلی درمونده ام بدبخت میشیم کلی قسط وبدهی داریم لطفا هرکدوم هرچقدمیتونه حتی شده ۱دونه صلوات بفرسته کارش درست بشه خاهش میکنم التماستون میکنم خیلی درموندم حالم خیلی بده😭😭

برای حفظ زندگیم  ی صلوات میفرستی الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم🙏

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

😶😶😐😐

اولابیخودکردی خودتون روتوی قسط وغرض انداختی

دوماخداوندصلاح بنده هاش رومیخوادشایداون کارخطربزرگی برای همسرت داره که خداوندخواسته بیادبیرون

سوماتوواقعازنی؟!مردوقتی بیکارمیشه دورازجون ممکنه حتی خودکشی کنه وزن بایدآرومش کنه،الان چندمیلیون آدم بایدبیان اول توروآروم کنند

مرتیکه حرامزاده نجس چرادرخواست میفرستی حیوون؟!🤬🤬🤬🤬سایت زنونه است ننه خراب🤬🤬🤬🤬.....من فقط جواب استاتررومیدم به توچه؟!فضول...........فحش بدی همه رونثاروالدینت میکنم،۱۴۰۳/۰۶/۲۳تجربه جدیدازنی نی سایت:اینجاآدم مریض وبیشرف زیاده دیدی روی اعصابته بهش بگوگوه زیادی نخوروجوابش رونده.راحت😁😂🤣🤣
2803

میگن سوره یوسف رو بنویسی و بعد کاغذشو از سر دری شکاف دیواری بذاری دقیق یادم نیست ولی میگن باعث میشه کار پیدا میکنی..مداومت برخوندن سوره تکاثر روز دوشنبه ۴۰ مرتبه و روز چهارشنبه ۴۰ مرتبه هم باعث رزق و روزی میشه ..مخصوصا این سوره تکاثر رو امتحان کن

میگن سوره یوسف رو بنویسی و بعد کاغذشو از سر دری شکاف دیواری بذاری دقیق یادم نیست ولی میگن باعث میشه ...

متوجه نشدم یعنی بنویسم بزارم داخل ی شکاف یا درز دیوار؟

😶😶😐😐 اولابیخودکردی خودتون روتوی قسط وغرض انداختی دوماخداوندصلاح بنده هاش رومیخوادشایداون کا ...

این چ طرز حرف زدنه آدم تا وام نگیره وقسط نده نمیتونه بجایس برسه اگه نمیخای همدردی کنی لطفا نمک نپاش روی زخمم من توی شهر غریبم ۴سالع شوهرم سرکاره یهوگفتن بره انقد حالم خرابه اومدم اینجا بلکه یکم آروم بشم اینطور نگین توروخدا

این چ طرز حرف زدنه آدم تا وام نگیره وقسط نده نمیتونه بجایس برسه اگه نمیخای همدردی کنی لطفا نمک نپاش ...

اتفاقادقیقامیدونم به کی چی بگم

خداروشکراشتباه نکردم

بروبه غرغرکردنات برس

عوض تشکرکه وقت گذاشتم برات غرهم میزنی؟!🤣🤣🤣🤣 

برو۲رکعت نمازبخون وازخداوندکمک بگیر

نماززن قبل طلوع آفتاب برای افزایش روزی همسرشه

مرتیکه حرامزاده نجس چرادرخواست میفرستی حیوون؟!🤬🤬🤬🤬سایت زنونه است ننه خراب🤬🤬🤬🤬.....من فقط جواب استاتررومیدم به توچه؟!فضول...........فحش بدی همه رونثاروالدینت میکنم،۱۴۰۳/۰۶/۲۳تجربه جدیدازنی نی سایت:اینجاآدم مریض وبیشرف زیاده دیدی روی اعصابته بهش بگوگوه زیادی نخوروجوابش رونده.راحت😁😂🤣🤣
اتفاقادقیقامیدونم به کی چی بگم خداروشکراشتباه نکردم بروبه غرغرکردنات برس عوض تشکرکه وقت گذاشتم ...

حرفات خیلی تلخه خیلی امیدوارم هیچوقت توشرایط من قرار نگیری شما منت اینکه داری حرفای تلخی میزنی روهم میزاری ممنونم خیرببینی لطفا ازتاپیکم برو بیرون ممنونم از وقتی ک گذاشتی

باشه ممنونم خیرببینی

ببینید تو دستورش اینه شب هنگام سوره یوسف رو که نوشتی در شکاف دیوار ی که غصبی نباشه بذاری و پشت سرت رو هم نگاه نکنی ولی یه خانومی هم گفته بودن سوره یوسف رو نوشته بودن به نیت کار پیدا کردن بعد یه جایی مث سر در خونه گذاشته بودن..امیدوارم بدردت بخوره

سوره واقعه سوره یس رو هرروز به نیت مشکلت بخون..ان شاءالله  یه شغل بهتر پیدا میکنه همسرت

انشالله خدا از زبونت بشنوه

ببینید تو دستورش اینه شب هنگام سوره یوسف رو که نوشتی در شکاف دیوار ی که غصبی نباشه بذاری و پشت سرت ر ...

خیلی ممنونم لطف بزرگی کردی

2801