2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهر من قرص آنا دِرم استفاده کرده صورتش عالی شد قشنگ پر.منم یک هفته س شروع کردم فک میکنم یکم پر شدم میخوام ادامه بدم

قرصش بی ضرره داروخونه ها دارن 

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من    دل من داند و من دانم و داند دل من
خواهر من قرص آنا دِرم استفاده کرده صورتش عالی شد قشنگ پر.منم یک هفته س شروع کردم فک میکنم یکم پر شدم ...

چند وقت خورد ک تپل شد ؟؟؟خواب اور نیست ؟؟

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

سلام قرص مخمر آبجوعه من یک هفته خوردم(عروسی داشتیم یه هفته قبلش یادم افتاد بعدشم دیگه نخوردم) روزی دو الی سه تا میخوردم دو سه ساعت قبل وعده های غذایی. آب زیاد باهاش بخورین و اینکه فکر میکنم بی ضرر باشه گیاهیم هست

البته شاید رو بدنمم تاثیر گذاشت(اگرم گذاشته خیلی نبوده)

ولی از کسایی ک قرص چاقی صورت خوردن شنیدم که روی باسنم تاثیر میزاره اکثرا... برا منم تاثیر داشت

قیمتشم من فک کنم گرفتم ۱۳۰ این حدودا

@arezooouuu‍ 

@دلنیا1880