2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 991444 بازدید | 46270 پست
پیج اینستاگرامن عزیزمالبته سایت دارن من سایت خرید میکنممردم خیلییییییییی زرنگن عجیب زود خرید میزننام ...

منم بچه هام دوتان برا دوتاشونم باید بگیرم مغازه کمتر از ۴۰۰ نیس

کاپشنم باید بگیرم

منم بچه هام دوتان برا دوتاشونم باید بگیرم مغازه کمتر از ۴۰۰ نیسکاپشنم باید بگیرم

خدا حفظشون کنه 🤗♥️

نی نی ریز پوش چندتا کاپشن آورد چند روز پیش

ببین چیزی مونده

مردم گذاشتن بمونه 🥴🥴🥴

من هر سری این چند روز رفتم چقدر پسند کردم سایز دیدم ناموجود اه اه دیگه امروز از بیرون گرفتم 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خدا حفظشون کنه 🤗♥️نی نی ریز پوش چندتا کاپشن آورد چند روز پیشببین چیزی موندهمردم گذاشتن بمونه 🥴🥴🥴 ...

ممنون گلم الله قیزیوی ساخلاسین ❤❤

سایت هارو جارو میکنن مردم ،بیرون قیمتا 

سلام عزیزم ، دیگه الان نگرانی شما فایده ای نداره واقعا .ولی من بودم دیگه همین یک بار فرصت رو به همسر ...

سلام مامان سبحان دیروز خیلی دلم گرفته بود احساس تنهایی میکردم. امروز فکر کردم دیدم به قول شما ازین سر شهرم بخوای بری اون سر شهر همون نیم ساعت چهل دقیقه میشه. 

با اینکه آدم درونگرایی هستم ولی گاهی دوس دارم برم خونه دوست یا آشنا یا خانواده یه چایی با هم بخوریم یه نشست و برخاستی داشته باشم با کسی ولی کسی رو ندارم. وگرنه شوهر تو خونه نباشه راحت ترم هستم 😁

درمورد کارش هم من قبلا نظر میدادم و البته اخرشم میگفتم هرکاری دوس داری و فکر میکنی به صلاحته انجام بده ولی ازین به بعد دیگه همون نظرم نمیدم چون به ضررم تموم میشه 

فروشگاه تندو tandoo.ir 
سلام مامان سبحان دیروز خیلی دلم گرفته بود احساس تنهایی میکردم. امروز فکر کردم دیدم به قول شما ازین س ...

من بمیرم برات 💔💔💔

تو ساکتی خوبه صبوری

من اعصاب ندارم

طلامو میدادم می‌گفت میرم شهر خودم باز

اون روی ناجوانمردانم بالا میومد 😄😄 من یک‌بار طلامو سر سال اول زندگیمون دادم پول پیش

همه داشتن قرض ندادن 🥲💔حتی یک ماهه 💔 

دوست داداشم ۸_۹ سالی هست ازدواج کردن

پسر اصلا اعصاب نداره

خیلییییییییی کار عوض کرد 

حتی اسنپ تذکر داد بهش واسه اخلاق گندش..

باباش دوطبقه خونه گرفت از همون اول زندگیشون

عروس نرفت ک نرفت اصلاااااااااااااااا

پارسال سر پول پیش خونه ماشین فروختن 💔

سمت ما هستن اما پول پیش ۳۰ت بیشتر دادن ۳ اجاره میدن

خیلیم راضیه میگه خوب گرفتم 🥴

همون متراژ همون موقعیت...نخود مغز ززززززشت

نمیدونم چرا نمیرن از مستاجری در بیان 🥴 

ولی جالب بود چقدر مازندرانی داریممن متاسفانه چون دقتم پایینه مشخصات دوستان یادم نمیمونه

بله زیادیم تا ه دیفنم هست. 😍دختر منیر هم همینطور. شما کجایی؟ همیشه حسم میگه شهسواری... 

سلام دوستان من بار اوله میام‌دوزهمیهمیشه تو‌تاپیک‌پس اندازمون هستم .. منو تحویل بگیرین اینجا 😁میگم‌ ...

سلام عزیزم ، اصلا اشکالی نداره ، مدرسه ما هم چای هست ولی چند تا از همکارها travel mag میارن و پارسال خیلی عده بیشتری میاوردن ، اصلا هم ایرادی نداره . 

ببر عزیزم کلاست رو بگذار . 🥰🥰🥰🥰😄😄😄😄

سلام دوستان عزیز 🤗♥️انگار یکی جلو دهن ادمو بسته بود نمیشد حرف زد 😐😐😐چقدر نی نی سایت تباهه تباه ع ...

سلام عاطفه جان مگه نی نی سایت قطع شده بود ؟ 

من دیگه اینقدر کم میام نمیفهمم کی قطع میشه کی وصل . 😂😂😂😂

سلام رویا خانوم گل گلاب من این پیامو ندیدم؟ ریپلای نکردم؟ دیدم لایک نکردم حدس زدم که ندیدم امروز افت ...

ای جانمممم پس توام عین خودم علامت میذاری برا اعلاناتت 😉☺️

فدایی داری فراوون 😘🫶🏻

باورت نمیشه جیران  پیه ام دراومده 😩😩 یه سری با کمک بچه ها اسباب اثاثیه آوردنی جمع کردیم و مرتب 

دوباره از چهار شنبه دونه دونه ی کمدا و کشو ها و …..رو ریختم بیرو ن انگار که تازه اثاث آوردیم اونجور که به دلمه مرتب کردم و چیدم اندازه ی یه کوه😧باورت میشه یه کوه 😱لباس اتو کردم شستم این رختکن ما تو این چند روز از بس پر و خالی شده بههمسرم میگم الان همسایه ها میگن این زنه دیونس 🥴

فقط مونده خرید چند تیکه لوازم برقی آشپزخونه که نظرمه تعویض شون کنم و اومدن سرویس خوابای بچه هااا

خلاصه که اینهفته هم کارم طول کشید اوایل هفته باز یه نفر کمکی بیارم گرد گیری و تمیز کاری نهایی رو انجام بدیم و   ….  والسلام 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2801