2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 991444 بازدید | 46270 پست
سلام رفیق جان چطوری؟بفرما چای بابونه🌼🌼🌼 کی بشه بشینیم کنار هم و چای بنوشیم❤️ من ۶۲ ای هستم روم به ...

پاییزه و چای و دمنوشش 

خوبه ها بشینیم کنار هم چای به قول شما دوست باکلاس بنوشیم😌❤️ 

منم همیشه احساس میکنم تازه از دبیرستان فارغ التحصیل شدم، باورم نمیشه این همه گذشته 

درست تصورم کردی، اکثر اوقات که خونه باشم تو همون وضع هستم 

مثل همین الان 😍 

تو یکی نه ای، هزاری، تو چراغ خود برافروز♥️
پس چجوری کنترل میکنی وزنت رو؟فقط با ورزش؟؟

ورزش که هست

ولی ناهارم سنگین نیست

ظرف غذام کوچولوعه

کلا تو محل کارم کم میخورم

بعدم که هله هوله و شیرینی ۹۹ درصد نمیخورم

فقط شامم چون با شوهرمم کنترل ندارم😢

هی بهش میگم بیا سبک بخوریم

ولی خودم اصلا رعایت نمیکنم

اخه خوش میگذره

دیشب سالاد خوردیم😄

البته من یه دونه تخم مرغ آب پزم خوردم

اگه شام نخورم فکرم درگیره😂

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خدای من چه روزهای سختی گذروندین خداروشکر که الان بهترن هرچی بیشتر میگذره و بیشتر باهات آشنا میشم میف ...

چه مهربونی مهسان😌🥀 

ممنون ازت 

من آدمایی رو‌ که خیلی دوست دارم همیشه دعا میکنم تو مسیر نور باشن🌹🌹

میفهمم چی میگی من خودمم تجربشو خیلی خیلی شدید دارم بعد جالبه همون آدم مهربونه، وقتی دست از سرویس داد ...

میگم جیران خوبه که این آشناتون خوب مونده. همسر من سی سالشه همه موهاش دارن سفید میشن از غصه. بعد دلم میسوزه اینقدر زحمت میکشه و کار میکنه ولی یهو یه ایده ای به ذهنش میرسه و تر میزنه به همه چی

یعنی ازینور مثل باباش بیکار و بیعار دوس داره ازینورم دوس داره به همه چی برسه. بهش میگم مثل اینه که صنعتی و سنتی رو با هم بزنی. این کارات اخرش اوردوزه. حالا من شاید اینجا خیلی خوب نتونم مسائل و باز کنم و بگم چی به چیه تو زندگیمون به همین خاطر گاهی طرفداری همسرم رو میکنم. نمیدونم شاید دارم اشتباه میکنم و کاملا حق با منه!

چندروزه ساعت ۶ صبح بیدار میشه میره اسنپ تا ساعت ده. بعدش میاد استراحت میکنه و ناهار و ظهرم باز میره سر کار. شب ساعت ۹ میاد

امروز بهش گفتم از فردا صبح برو مغازه ت. اون چندساعت هم بیکار نمون که قسطارو برسونیم. شب هم برگشتنی برو اسنپ. دیگه میخوام رُسشو بکشم. 

بعد یه چیزی جیران بانو چون خیلی قشنگ حرف میزنی بیا یکی ازون متن طولانی هات برام بنویس. من درمورد خودم عذاب وجدان دارم. حس میکنم باید بیشتر ازینا تلاش کنم و بتونم کمک خرج باشم. الان مثلا در حد ۲ تومن کمک میکنم تو اقساط که به نظرم خیلی کمه. یه دلم میگه وظیفه همسره که خرج و مخارجو تامین کنه و تو رو سننه... یه دلم میگه نه انگار دارم کم میذارم... انگار با همسرم یا شایدم با خودم لج کردم و تلاشمو کمتر کردم و دل به کار نمیدم... 

تو که اینقدر خوب مسائل رو آنالیز میکنی به نظرت حس من نسبت به خودم درسته یا نه؟  

فروشگاه تندو tandoo.ir 
نمیدونم جیران با کدامین پست متوجه شدی که دوستان ناراحت شدن ؟؟؟من کلی گشتم ولی چیز خاصی ندیدم ولی ازت ...

سلام رویا خانوم گل گلاب 

من این پیامو ندیدم؟ ریپلای نکردم؟ 

دیدم لایک نکردم حدس زدم که ندیدم 

امروز افتادم به اعلان تکونی🤣🤣🤣🤣 

به معصومه بگیم این رو هم به پارت های پنج شنبه اضافه کنه😁 

من تازه فهمیدم اعلان های قبلی رو پاک کنم خیلی بهتر تره🤣 

ممنون از بذل توجه و محبتت 

مدتی گذشته دیگه حرفو ادامه ندم😁 

شما هم برای من بی نهایت عزیزی 

قرار شد دوباره برگردی که 

خانوم بالاشهر نشین، یکم مارو بپسند😁

وای خدای من حق داری بخدا جوش میزنی به قولی تو کشور ما پول بدی پهن بخری دو سال بعد بفروشی ارزشش بیشتر ...

اتفاقا خانوماشون بسیار اهل رقابت هستن ولی تو عمل های زیبایی و تعداد النگو... کلا میکوبن از نو میسازن

ولی ببین میگم اینطورین و به فکر اینده نیستن ها ولی وضعشون از ما خیلی بهتره مدام در حال خرج کردنن... اصلا دغدغه هیچی ندارن 

یه بار نشده بریم دورهمی و لباس یا کیف و کفش جدید نخریده باشن. حالا من سالی یه مانتو به زوووور میخرم. اصلا نمیرسونیم 😥 بعد میرم اونارو میبینم که چطوری راحت خرج میکنن و... افسردگی میگیرم. با اینکه سعی میکنم خیلی مقایسه نکنم و مادیات برام مهم نباشه ولی بازم تاثیر میذاره 

از قدیم میگفتن دنیا رو سخت بگیری سخت برات میاد آسون بگیری آسون می‌یاد کم کم انگار باید به این جمله ایمان بیارم

فروشگاه تندو tandoo.ir 
ترکلر، قزلر، گلز galezبوجور اولمز من د ترکی یاخچی باشارمیرم بوجور بو رفیقلارنن المز بولر آیری زبان ن ...

ساغول جیران باجی، نه قشح یازیبسان👌👌👌👌

من هر دن گلیرم بورایا باش ورورام، بیلمیرم نیه الیمیرم بوردان ال چَکَممیرم.

اما سیزه بیر خاص ارادتیم وار🥰🥰🥰

به قول عاطفه موقع تقسیم اپشن وزنگیری ما کجا بودیم اخه ؟منم همیشه ثابت هست وزنم فقط در حد نیم کیلو لا ...

راست میگن به خدا، فکر کنم صف ايستاده بودیم افراد توپر را فقط نگاه کنیم.

من به سختیییییی وزن میگیرم به آسانی وزن کم میکنم😁😁

من در مسیر برگشت ب خونه ام 😌

با خواهرم رفتیم بیرون ی شلوار گرفتم زغالی (ذغالی) کدومه لنتی 😄 ۷۴۰

زرشک نیم کیلو گرفتم از ی پیر مرد سال‌ها فروشنده زرشک ۸۰ت

می‌گفت زنم خیلی مهربونه میادزرشکارو تمیز میکنه 😌😍

ی ست لباس واسه خانم گرفتم ۲۳۸

طهرم رفتم سیب زمینی و پیاز سیب و لیمو گرفتم ۷۸ 

خرید حالمو خوب می‌کنه 😎 حالا هرچیزی 😄😍

وام ویپاد کوفتیم تازه ۲۰م شده 

هدفم رو ۳۰ بود ک سکه هام تا سر برج نمیکشه

وااای دارم تایپ میکنم ماشین خیلییییییییی قراضه ست 🤢🤢🤢🤢😩😩راه راستو میره  شاتالاپ 😩 کمک فنررر الفاتحه 😩 زنده برسیم صلوات بلند تر برفس 😄

سلام دوستان حالا که حرف از لاغری و چاقی منم از لاغریم بگممنم مثل مهسان از بچگی لاغر بودماصلا از غذا ...

ووووییی چقدر ذوق کردم که شما هم انجام دادی🤩

میبینی چه احساس سبکی بهت میده؟

سرعت راه رفتن رو افزایش داده

من از روزی که آماده شروع بودم به پشتیبانی پیام دادم که صد روزم نسوزه

پول دادم اخه😁

بعدشم منم قصدم اصلاح فرم بدنم بود ولی خب لاغری هم داره… یعنی تغییر سایز میده، چربی ها رو آب میکنه

نه اینکه پرخوری داشته باشیم دوستان

الانم منتظر برنامه سومم

دیروز عکس فرستادم

تعریف نباشه اندامم خوبه

البته وراثتی خوبیم😅

بعنی استایلمون ورزشکاریه

همیشه میگم مامانم جوون بوده چه هلویی بوده 😄 

من اینجا نوشتم بخاطر گردنم دکتر(طبیب) بهم این ورزش رو معرفی کرد

چون من ماساژ لازم بودم و هم هزینه و هم وقتم رو‌ میگرفت ولی از وقتی اینو شروع کردم دیگه ماساژ نرفتم چون این خودش ماساژ میده… اونم فول بادی😁

دستشم درد نکنه

از ظهر هوس شیرینی نارگیلی کردم

اگر خونمون بالاشهر بود الان میرفتم از قنادی سر کوچه میخریدم

اما تو محله مون فقط نون فانتزی داریم که اوج خلاقیتش نون شیرمال سوخته هست و کیک یزدی با اسانس پرتقال فراوان🤦😄

فکر کنم شوهرمم با خودم حامله هست

اونم چپ و‌ راست هوس شیرینی میکنه

چند روز پیش بهم میگه قبل زایمان برام شیرینی نخودچی درست کن

حالا من استرس گرفتم بعد زایمان اون به جام افسردگی نگیره😂

گورچین،جیران و عاطفه من بعضی کلمات ترکی که نوشتید رو متوجه شدم😄😉

ولی خب ببخشید میگم بهتون

چون شروع کننده تایپ عربی من بودم

ناراحت نشید دوستان

باور کنید و از بقیه هم میتونید بپرسید

اگر مثلا در جمعی نشسته باشیم و یک نفرمون بلد نباشه

اصلا جلوش حرف نمیزنیم مبادا ناراحت بشه😘❤️

ولی جیران یکسال بیا خوزستان ساکن شو بهت قول میدم فول فول بشی😄😘