2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 983936 بازدید | 45710 پست
حتما منم گوش میکنم تعریفشو زیاد شنیدم، از امروز شروع وقت گریستن رو گوش کنم اونم یه نمایشنامه است بر ...

@دلبرشیوا64    

اینم نتیجه کار

کوتاهی پایینش مونده

البته پارچه اش هدیه بود سلیقه ام نیست دیگه چون خنکه دوختمش 

عاطفه وقتی میدونی اینطوری هست چرا رفتی؟حالا کسی شاید پیامم رو بخونه بگه چه بدجنسمولی وقتی اذیتم مجبو ...

منم از یکی از شوهر خاله هام خوشم نمیومد. بعد ازدواج خیلی با همسرم خوب بود آخرش زهرشو ریخت باهم قهر کردن منم الان خونه‌ی خالم مناسبتی بشه میرم تنها اصلا اصرار نمیکنم بریم. خاامو میبینم حرف میزنم ولی بدون همسرمون. 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

🥺🥺🥺🥺دو قلو حاملس..داشتم فکر میکردم بعد زایمانش من چطور برم کمکشخیلی زبون نیشی دارهموندم بخداماما ...

تو وظیفه ای ندا هاز رو لطف هست که اونم قدر نمیدونه نرو خیلی شیک. اگه مامانت میره فرق داره خواهرن.من که بعد ازدواج اصلا از این کارا نکردم حتی خونه ی مامانم هم خیلی عمقی تمیز نمیکنم در حدی که ازم بخواد. 

@دلبرشیوا64 اینم نتیجه کارکوتاهی پایینش موندهالبته پارچه اش هدیه بود سلیقه ام نیست دیگه چون خنکه دو ...

خیلی قشنگ دوختی عزیزم ، خودتم خوش هیکلی قشنگ نشسته به تنت، دست مریزاد وباریکلا داری  

رنگ موهاتم قشنگه گلم

خدا همیشه کمک احوالت باشه 😘♥️حرفات درستهمن الان از اون شب ب هم ریخته ام یهو یادش میفتم خیلی ناراحت ...

حرکتش خیلی زشت بود که

برای دخترت اسپند دود کن

تو هم حق داری

منم هنوز دخترمو ندیدم

سریع به هر حرفی که زده میشه گارد میگیرم

خودمم دوست ندارم این مدلی باشم

چون قبلا اصلا حساس نبودم

@دلبرشیوا64 اینم نتیجه کارکوتاهی پایینش موندهالبته پارچه اش هدیه بود سلیقه ام نیست دیگه چون خنکه دو ...

مبارکت باشه عزیزم🌹

خیلی قشنگه👌💞

منم چند وقته تو فکرم افتاده خیاطی یاد بگیرم

نمیدونم چرا😄

مبارکت باشه عزیزم🌹خیلی قشنگه👌💞منم چند وقته تو فکرم افتاده خیاطی یاد بگیرمنمیدونم چرا😄

ممنونم گلم

من از بچگی علاقه داشتم

و پیشنهاد میکنم حتما یاد بگیری 

خیلی لذت داره هنر دست خودت رو بپوشی و افتخار کنی

هر روز دنبال مدل لباس و پارچه قشنگ باشی بدون دغدغه خیاط و برو بیا و هزینه

2801