2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 984366 بازدید | 45735 پست
ذلیل مرده ها زمان صف ربون خوش تو صف دستشویی بودن...پاییز جانم ما سه سال پیش پول لازم بودیم...خالم گف ...

ببین رک پیام داده تو هم ازین به بعد رک برخورد کن مخصوصا اینکه دیگه خودت نیستی وبچه داری با آدمای اطرافت قاطع برخورد کن خیلی رو بچه تاثیر داره نیازی نیست باهمه درارتباط باشیم‌ونیش وتیکه بشنویم....من از وقتی مادر شدم به رفت وآمدم خیلی دقت میکنم.با یه داییم چندین ساله قهرهستم بعد تو جشن بچه ی اون دایجونم خب اوناهم بودن دیگه....دایجونم به پسرم گفت برو به اون آقا سلام بده دایی مامانته پسرمم گفت نه خوشم نمیاد داد میزنه فحش میده به بچه ها بی احترامی میکنه(پسرم اصلا نمیشناختش فقط دیده بود بچه هارو دعوا میکنه) خوشم اومد ازش😁 همه ی بچه ها ازین داییم ترکش خوردن وتو جشن گریه ی یکیشون رو دراورده بودن به مادرش گفتم تاحالا اشک خودتو درمیاوردن حالا نوبت دخترته؟ ولی پسرمن قاطع بود نتونستن بهش زور بگن🤪

پ:داییم که قهریم بامن هیچوقت بد نبود ولی اماااااان از زنش هرچی میکشیم از زنشه.اتفاقا این داییم با تنها کسی که خوب بود من بودم‌.

خدایا همسرمو برام نگه دار  ته همراه پیر بووشم پیری با ته قشنگه♥️♥️♥️♥️♥️

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

مرسی عزیزم وای چ خطر ناکه بوده حتما توی طول روز در خونه رد قفل کن منکه ی دقه ام باز نمیکنم دزدی انق ...

آره نمیدونم کی در  ساختمون رو براشون باز کرده...الان براش توضیح دادم،قبلا براش توضیح دادم در رو کسی باز نکنه ولی اینطوری کسی بیاد پشت در رو ندیده بود.با خونواده ی همسرم یه ساختمونیم برا همین میترسم به هوای اینکه اونا باشن یه موقع در رو باز کنه از امروز قفل میکنم

خدایا همسرمو برام نگه دار  ته همراه پیر بووشم پیری با ته قشنگه♥️♥️♥️♥️♥️
🥺💔میدونی مهسا جان خالم عجیب پشتشههرچی بگه ی حرفی داره ک ن همسرم درست میگه..سر سفره گفت غذات نمک ند ...

عاطفه وقتی میدونی اینطوری هست چرا رفتی؟

حالا کسی شاید پیامم رو بخونه بگه چه بدجنسم

ولی وقتی اذیتم مجبورم که نمیکنن به رفتن جایی و برخورد باهاشون

مادرتون دوست داشت بره چون خواهرشه

ولی من جات بودم نمیرفتم

کلا بعد ازدواجم روابطم رو با آدمای سمی کم رنگ کردم

قبلش نمیتونستم چون اجبار بالای سرم بود

😍😍😍رادمان چند روزه میاد بغلم ن میگه مامان بدووو😆😆😆قائم میشه میگم کجایی میگه نیشت. میگم کجا رفت ...

عزیزم 🥲♥️♥️

مهرسا هم میگم مهرسا کو میگه نیشت 😄🥰 

چند وقتم میگه تاب تاب عباسی 🤗😍

مهسا الهی شکرم یادش دادیم

میگیم الهی شکر کردی؟ دستاشو بالا می‌بره 😍😍

عاطفه وقتی میدونی اینطوری هست چرا رفتی؟حالا کسی شاید پیامم رو بخونه بگه چه بدجنسمولی وقتی اذیتم مجبو ...

بدجنس نیستی درست میگی

ما چند ساله ک تحملش می‌کنیم

همسرم ب کل فقط میگه سلام خدافظ

اصلا خونش نمیره

منم دوسال نرفته بودم

فقط سر حاملگیش رفتم ک کمکش کنم

این شخص خیلیا آزار دهندس خیلییییییییی 💔💔

چه خوب پس برش زدی، آفرین بر تو👏👏 دیروز میخواستم کامل برات توضیح بدم گفتم شاید متوجه نشی ولی نمیدون ...

عزیز دلی محبت داری گلم

هنوز نمیتونم بیراهه برش بزنم 

عادت کردم ترکی رو ترکی باشه

انشالله دستم راه بیفته دیگه خودم برش بزنم

ببین رک پیام داده تو هم ازین به بعد رک برخورد کن مخصوصا اینکه دیگه خودت نیستی وبچه داری با آدمای اطر ...

حرفات کاملا درسته

گفتی دایی

منم داییم خونه مامانم نود درصد

هی ب شوخی ب دخترم فحش میده

دیروز میگفت خونتون آزاد نیس اینجا هی میچرخه ازاده میدوعه؟

گفتم خب خونمون کسی نیس اینجا شلوغ ذوق داره

چی گفت ؟؟

گفت عین خروس لاری می‌مونه ک آزادش کردن 😐😐😐😐💔💔💔💔

باز گفت نگاه عین قورباغه میشینه

باز پشتش چیز دیگه گفت

دیگه قاطی کردم

گفتم چیه هرچی دهنت میاد ب دخترم میگی

گفت ی چوسه دختر داری 😐😐😐 من دختر دارم داماد دارم 😐😐😐 

دخترمم خیلی باهاش دوسته طفلی میبینتش میگه دایی دایی بدو بدو می‌ره بغلش 🥺🥺🥺

نمیدونم چطور جواب دندان شکن بدم خیلی ناراحتم میکنه 💔💔

هرچی انتر منتر من فامیل دارم

ااارهه شما چرا بیداری

رفتم خوابیدم دیگه دیشب

شوهرم شبکار بود و منم پرپری

البته یه کوچولو باش سرسنگینم 

سر ریخت و پاش خودش و بچهاش یکم باش بحث کردم 

البته بخاطر هرمونامه قرص ارژوانسی خورده بودم دوبل

ریختم به هم ...ولی نمیدونست وقتشه درکم نکرد🫥

خودشم بنده خدا این چند روز خیلی مشغله داشت همش سرپا بود

میدونین دقیقا این حس ازکجا میاد از اینکه نگا میکنی میبینی دوره جوانی سی تا سی و هشت سی و نه کذشته و ...

آفرین دختر خوب بیا همینجوری به خودمون روحیه بدیم😄

اصلا حدیث داریم "زنهای ۴۰ ساله جذابتر از زنهای ۳۰ ساله

هستن"😉😉😉

زندگی همینه شاید اصلا سال دیگه رو ندیدم، حداقل امسالو جوری زندگی کردم که قبلتر زندگی نکرده بودم.

زیادی هم دنبال دستاورد بودن زندگی رو خسته کننده میکنه، همینقدر که مفید و سالم زندگی کنیم و آرامش داشته باشیم خیلی خوبه. 

نه از برنامهcastbox

حتما منم گوش میکنم تعریفشو زیاد شنیدم، 

از امروز شروع وقت گریستن رو گوش کنم اونم یه نمایشنامه است بر پایه همین وقتی نیچه گریست، البته تازه چند دقیقشو گوش کردم نمیدونم داستانش چطور باشه

2801