2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 985103 بازدید | 45826 پست
عزیزمی نظر لطفته ، نه اختیار داری من به گرد پات نمی‌رسم درحال یادگیری ازشمام.بسلامتی جوجوها خوابیدن ...

سلامت باشی عزیزم ، بله خانمی خوابیدن ولی دیگه من خودم هم از خستگی معمولا با اونها بیهوش میشم . 🥰🥰🥰

ماشاالله چه خوب که از سن چهل سالگی بدت نمیاد من امسال ۴۰شدم خیلی دپرس بودم اصلا یجوری که نمیشه گفت

دیگه چه کار کنم😂 اگه بشینم و غصه خورم که عمرم رفت همینم از کفم میره. دنده عقب که نداریم‌... اگه از ۴۰ ناراحت باشم پس توی ۵۰ و ۶۰ و ۷۰ هم غمگین خواهم بود.

میدونم چی میگی منم ۳۸-۳۹ سالگی این حسو داشتم اصلا افسردگی شدید... 

به دلیلش که فکر کردم دیدم بازه ۳۰ تا ۳۸ رو هدر دادم واقعا هدر داده بودم به همین خاطر تصمیم گرفتم بقیشو زندگی کنم فقط برای خودم..‌. کلی شغلهای نامرتبط با خودم انجام داده بودم، 

ولی من نقاش بودم پس نشستم تو خونه و دوباره برگشتم به تابلو و رنگهام... هدف گذاشتم که به اصلم برگردم‌.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

الان دیدم پیامتو رفتم چند صفحه قبلممنون عزیزم وقت گزاستی توصیح دادیبردم پیش همسایمون باهم برش زدیمپا ...

چه خوب پس برش زدی، آفرین بر تو👏👏 

دیروز میخواستم کامل برات توضیح بدم گفتم شاید متوجه نشی ولی نمیدونستم ماهرتر از این حرفایی، شرمنده🫣🫣

عکس حتما بذار تگم کن دوست دارم ببینم چه شکلی شد🌼🌹

سلام دوستان صبحتون بخیر ❤️مامانای گل  من یه نینی شش ماه و نصفی دارم   از اول شیرخودمو میخوره    رفلاکس شدید و زردی داشت اوایل

متاسفانه کم وزنه غذا کمکی هم شروع کردم  علاقه نشون نمیده ۶ماهگی ۶۵۰۰بود باقد۶۶

شیرخشکم گرفتم شیشه رو نمیگیره😑😑شیرخشکم ندوست راه حل دارید که شیشه بگیره یا غذا بخوره 

لطفا اگه تجربه دارید دریغ نکنید    

هر چیزی که به قیمت از دست دادنِ "آرامشت"تموم بشه ،زیادی گرونه   رهاش کن 
دیگه چه کار کنم😂 اگه بشینم و غصه خورم که عمرم رفت همینم از کفم میره. دنده عقب که نداریم‌... اگه از ...

میدونین دقیقا این حس ازکجا میاد از اینکه نگا میکنی میبینی دوره جوانی سی تا سی و هشت سی و نه کذشته و هیچ اتفاق مهم و دوستداشتنی یا دستاورد بزرگی ادم نداشته 

من همش میگفتم این دهه سی تا چهل که پر نشاط و پرشور و توانا بودیم معنولی گذشت بقیش چی  میشه چطور میکذره ؟یعنی دیگه منتظر پیدا شدن چروکا و کمردرد پادرد ...باشم 

ولی الانا بهترم دیدم نه بابا همینم که بودم 

با سه سال پیشم همچین فرقی نکردم 

به خودم روحیه دادم 😄

بعضی چیزا توی زندگی بدست آوردنی نیست بی خیال شدنیه ....

سلام عزیزای دلم 😘

روزتون بخیر 😍

من دیشب از خستگی بیهوش شدم😐

صبح هی دخترم میگفت ماما ماما دید ن بیدار نمیشم

اومد نشست رو پام دید نه پرو ام 😄

نشست کمرم 😄

دیگه بیدار شدم 😌

امروزم همسرم خونس حالش خوبه 🥲 هی میگه دردر 😄

عاطفه خدا حفظ کنه مهرسا خانومو برای شما و بابا جونش😌♥️نعمته هاآدم چی می خواد آخه از خدا؟خودتون خوبی ...

دیفن جانم 🥲♥️♥️♥️♥️ من حرفای احساسی میخونم اشک تو چشمام جمع میشه 😁🥲🥲🥲

ان شاالله هر موقع که دلخواهت بود خدا نصیبت کنه😍🥰🤗 تو هم بیای برامون بگی 🥰🤗 ما ضعف کنیم 😍🥲

احمق چیه دختر دلت نازکه دلرحمی دیگه همه میشناسن چجور شخصیتی داره خاله ات باید با ارامش جمع میکرد حرف ...

🥺💔

میدونی مهسا جان خالم عجیب پشتشه

هرچی بگه ی حرفی داره ک ن همسرم درست میگه..

سر سفره گفت غذات نمک نداره

آدم جلو جمع میگه؟؟؟ اونم زن حامله ک استراحت مطلق ؟

(نذاشت مامانم غذا بپزه ببریم گفت بعد مدت ها میای خودم میپزم)

منم گفتم مزاج ما همینه خوبع خاله جان خیلی عالیه 😎😊 

ازین مدل اتفاقا برای من هم پیش اومده مدل دیگش آدم دلش پاره میشه کسی به بچش چیزی میگه، یه سری خونه ی ...

ذلیل مرده ها زمان صف ربون خوش تو صف دستشویی بودن...

پاییز جانم ما سه سال پیش پول لازم بودیم...خالم گفتش من وام میگیرم دوتایی قسط بدیم باهم چون مبلغش زیاد بود گفتم چ عالی..خیلی روش حساب کردیم 💔🥺

گفتم خاله خبر بده

دیدم عه خبر نداد

اس دادم گفت همسرم گفت ب صلاح نیس 🥴😐😐

اون شب گفت شوهرش ک عاطی پول داری بده خالت وامدبگیره نصف نصف

گفتم عه 😎 یکبار گفتم نخواستی گفتی نه منم دیگه نمیخوام 😉

فکر کرده هر موقع اراده کنه من میگم چششششم

2801