2733
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 708854 بازدید | 31824 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مامان سبحان جان خوبی گلمراجب ش بیشتر توضیح میدین ممنونم عزیزم

سلام عزیزم ، اگر بانک رسالت حساب داشته باشید میتونید اگر وام رو ضروری نیاز دارید و نمیتونید پول سپرده کنید امتیاز بخرید .

برای هر ۱۰۰ میلیون با بازپرداخت ۱۲ ماهه مبلغ فروش امتیاز چیزی حدود ۱۹ میلیون هست . 

میام🥰🥰🥰 رفتم بلیط قطار تهران اهواز چک کردم شنیدم قطارش چون از جنگل های زاگرس میگذره خیلی خوشگله و ...

منم خوزستانم

اطراف ایذه

بیا تا ببرمت کلی جاه های دیدنی و خنک😍

خدایا شکرت
سلام عزیزان.دندان پزشک خوب که کار زیباییش هم واقعا خوب باشه تو تهران ممنون میشم برام معرفی کنین

سلام عزیزم 

برای زیبایی دکتر نیما صباغ خوب هستن میتونین نمونه کارشون داخل اینستا ببینید

همت اگر سلسله جنبان شود،مور تواند که سلیمان شود.💕
وایییی منم یکی از ترسام همینه در بسته شه بدون کلید بمونم سکته میکنم چند روز پیش دخترم‌اومد درو ببنده ...

هررور حرز امام جواد ع پخش کن تو خونت با آیت الکرسی.

ما ی مدت انقد چشم خوردیم ک دیگه منم تصمیم گرفتم حرز امام جواد صبا ساعت۵پخش میکنم تو خونه

کار هرروزمه الان چندماهه

سرشب هم بعضی وقتا میزارم.

ولی همچنان تو رومون میگن فلانیا (من و شوهرم)چقد پیشرفت کردین آخه همش باهمیم

خدایا شکرت
چهارقل و ایت الکرسی مداوم‌مبخونم اسپند گاهی باید حرز بگیرم خیلی خوبه اولین پولی بیاد دستم میگیرم

من از یه پیجی سفارش دادم میخوای برات بزارم توام بخری؟۵تا خریدم۲۰۰و خورده ای

خدایا شکرت

سلام دوستان 

یه سوال بانکی دارم لطفا اگه اطلاعی دارید در موردش راهنمایی کنید💖💖

من بانک رسالت حدود ۳۰ تومن  امتیاز وام دارم  

(ضامن ندارم کاش رسالتم  مثل مهر بدون ضامن بود😭😭)

برای رسالت ضامن   اگه شرکت خصوصی کار بکنه میشه؟؟ضامن حتما باید دست چک داشته باشه؟؟

و اینکه من   در  دو تا شعبه ی مختلف بانک مهر  حساب دارم 

از یکی از این حساب ها وام گرفتم  دارم قسط میدم میتونم از حساب دوم ،وام جدید بگیرم ؟؟؟

و اینکه  میتونم پولم رو  از این به بعد داخل حساب دوم بانک مهرم بزارم و روزشمار امتیاز بگیرم  مثل ویپاد؟(اخه خواهرم  گفت باید سه ماه پیوسته داخل حسابم پول باشع)

پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم💖💖

حدس میزدم نری تاپیک مدیریتدقیقا همچین میگن برو دورهمیانگار ما اینجا گل و شیشه میکشیم🙄😂والا رد شو ب ...

خدایی دورهمی خیلی خوبه.

من ۲ساله ک‌گروه دوستانمو ترک زدم

الان اینجا آرامش بیشتری دارم

کلی نکات خوب یادمیگیرم

میرم ب مادرمم انتقال میدم

ی خبر خوب برا معصومه جون هم دارم

نمیدونم میان دورهمی یا ن

خدایا شکرت
خانم ها چقدر بارداری آدم رو حساس میکنه.من اخلاقم جوریه که نظر بقیه برام مهم نیست اما امروز صبح سر هی ...

مباااارکه 😍😍😍❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿

وای خدا من عاشق دخترم 

خودم و خواهرشوهرم یکیم

دختر دوست دارم تو ذهنم همش برا دختر خیالیم خریدمیکنم😅

اطرافیانم دیدم مردایی ک۵۰ ۶۰سالشونه حسرت دختر نداشتن رو میخورن.

خدایا شکرت
2706