2733

انقد یه موجودی با گفتن بسم الله من وحشت کرد خیلی ترسیدم نمیدونم دلیل این خوابای ترسناکم چیه یعنی قبلش ۴ قل خونده بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اتفاقا سیر نبودم.نمیدونم پریودم هستم

به خاطر پریودی بوده نگران نباش

مخالفی ریپ بزن ولی محترمانه مخالفت کن تا جواب بگیری 😐😐 با آدمای بی شخصیت هم کاری ندارم روم ریپ نزنن 😑😐
شام زیاد خوردی ؟یا بدنت نجس بوده؟

میشه بگید بدن نجس چه آثاری داره؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
میشه بگید بدن نجس چه آثاری داره؟

بدن نجس یعنی اینکه بعد از رابطه جن...سی غسل نکنی 

بعد از پریود غسل نکنی و توی دوران پریود هم بدنت نجس هست 

آثارش اینه که شبا از شدت سنگینی که روی بدنت میوفته نمیتونی بخوابی و یا نفس بکشی و اگر بخوابی یه حس بد افسردگی بعد از اون داری

عوارض روحی اینه که ضعف اعصاب میاره و در مدت زمان طولانی باعث افسردگی میشه 

عوارض جسمی رنگ پریدگی و افتادگی چهره و در نهایت باعث زشتی میشه

مخالفی ریپ بزن ولی محترمانه مخالفت کن تا جواب بگیری 😐😐 با آدمای بی شخصیت هم کاری ندارم روم ریپ نزنن 😑😐
بدن نجس یعنی اینکه بعد از رابطه جن...سی غسل نکنی بعد از پریود غسل نکنی و توی دوران پریود هم بدنت نجس ...

ممنونم

قبلا هم یه چیزایی شنیده بودم خیلی مفید بود

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.