2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1039016 بازدید | 49340 پست
ما رسممونه ۷ تکه بزرگ پسر میخره یکی ازون ۷ تکه سرویس چوبه که شامل مبل و سرویس خواب و جاکفشی و اینا م ...

با اجازه یه حرصی خوردیم

وام دادی ماشین بخره؟

میذاشتی بدون ماشین باشه ماری

تا بدونه بدون ماشین بودن چقدر سخته

بیچاره بچه نداشته من😂

دلخور نشی ❤️

هوا چقدررر سرد شد اینجادیروز عصر که باد شدیدی میوزید😂منم که خوشحال و خندان با لباس تابستونی اومدم ب ...

اینجام یهو سرد شد 

دیروز باد گرم میومد امروز ابری و سرد ..

مستقل جان شما از این لغو تخریمها سردر میاری ؟چقد روی بازار تاثیر میزاره ؟

@ای_داد_بیداد    

نظر شما چی هست؟تحریمای هشت ساله تمام شد ایا اوضاع فرقی اقتصادی  میکنه؟یا تاثیری نداره؟

بعضی چیزا توی زندگی بدست آوردنی نیست بی خیال شدنیه ....

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

چقدددرررر خووووب گفتی ماساژ باآب داغ من از اینور خمار شدم😅واقعا به دولتی و خصوصی نیس گاهی من تا ماه ...

خیلی خوب بود.بعد بهم گفته بود یه روغنی بیار. من سیاه دونه بردم ریخت رو کمرم ماساژ میداد. دو ساعته فول شدم. 

ممنون جيران عزيزم ❤️ فقط اون ناهارخورى كه فرمودين نگيرم خب من ست ناهارخورى الانم همرنگ مبلهاى الانم ...

جاری من ۴۸۰ میلیون مبل و ناهار خوری خریده جدیدا

شیکه 

البته معمولا قیمتارو بالا هم میگن اینا

مثلا قیمت ایفون مشخصه دیگه

همون موقع ۳-۴ تومنی بالاتر میگفتن

2803
هوا چقدررر سرد شد اینجادیروز عصر که باد شدیدی میوزید😂منم که خوشحال و خندان با لباس تابستونی اومدم ب ...

اینجا از پنج شنبه غروب بارون بند نیومده. نهایت در حد 10 دقیقه. کپک زدیم حسابی سرد شده. 

مواظب باش نچی😬😬😬

جاری من ۴۸۰ میلیون مبل و ناهار خوری خریده جدیداشیکه البته معمولا قیمتارو بالا هم میگن اینامثلا قیمت ...

۵۰۰تومن بدی مبل بخری مشخصه شیک هست دیگه 🙃🙃

چه لذتی بردی مهسا 😅

آره بابا. فقط من تو بخش زایمان بودم تنهایی زایمان کردم. غروب که خواستم برم بخش دو نفر اومده بودن. ولی نگم از بعد فول شدن 4 ساعت طول کشیدتا به دنبا بیاد. 😣😣😣

2804
با اجازه یه حرصی خوردیموام دادی ماشین بخره؟میذاشتی بدون ماشین باشه ماریتا بدونه بدون ماشین بودن چقدر ...

حرص نزن مستقل ازین کارا زیاد کردم دیگه تا الان باید سر شده باشی 😁 

میدونی بیشتر به خودم فکر کردم اخه تو اون شهر که بودیم اگه ماشینم نداشتیم من خیلی بیشتر اذیت میشدم. اون که عین خیالش نبود بی ماشین یا با ماشین از بدو تولد همونجا بوده و زندگی کرده و عادت داشت

فقط اون روزی که بهش گفتم ماشینو بفروشیم خونه بخریم قبول نکرد و دو ماه بعدش خونه ها پرواز کرد....اونجا خیلی دلم سوخت و فهمیدم چه غلطی کردم. گفتم کاش حداقل به نام خودم بود میرفتم می‌فروختمش

آره بابا. فقط من تو بخش زایمان بودم تنهایی زایمان کردم. غروب که خواستم برم بخش دو نفر اومده بودن. ول ...

همون خلوت بودنه عالی بود 

ما سه نفر بودیم اتاق امادگی بودن 

یکی که دستش زیر چونه زده بود مارو نگا میکرد 😂من ساکت بودم اما کناریم انقد الکی لوس میشد اه ناله میکرد 

دوتامونم دکتر داشتیم یعنی یه دکتر مشترک داشتیم 

بنده خدا خانم دکتر انقد قربون صدقه این خانوم رفت فکر کنم به عمرش قربون هیچکس دیگه نرفته بود 🤣اخرشم من بچه بغل رفتم بخش هنوز اون ناز و ناله میکرد 

اینجام یهو سرد شد دیروز باد گرم میومد امروز ابری و سرد ..مستقل جان شما از این لغو تخریمها سردر میاری ...

مگه چیزی لغو شده؟

همیشه به لغویات اضافه میشه که😁

نمیدونم من به اینا ( داخلیا) اعتماد ندارم کلا✋

اینا تنها چیزی که براشون مهم نیست مردمن

موقع انتخاباتم قشنگگگگ از متن سازی استفاده میکنن

متن سازی رو درست متوجه شدم؟

2801