2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1039010 بازدید | 49339 پست
خوبه بازم خونه کوچیک نیس خدا برسونه خونه خودت

دو خوابس..

خونه نوساز...

همسرم خودش کمد دیواری زد 

خونه رو رنگ کرد 

ریزه کاریاشو کرد از اجاره کم میکردیم 😁

صاحب خونه خوبیه 🤗♥️ 

یادته گیجای دولت هواپیمای اوکراین زدن طفلیا فوت کردند 💔💔💔 اون تایم این خونه رو خریدن ۲۰۰م 

مفت در مفت 🥲 

منم با ماما رفتم بیمارستان دولتی. اتاقم یه تخته بود. تا ده دقیقه قبل زایمان اونجا بودم مامانم و شوهر ...

چقدددرررر خووووب 

گفتی ماساژ باآب داغ من از اینور خمار شدم😅

واقعا به دولتی و خصوصی نیس گاهی 

من تا ماه آخر زیر نظر یه دکتر بودم برا خصوصی 

آخرش یکی از فامیل هامون که پرسنل همون بیمارستان دولتی بود گفت بیا اینجا پشیمون نمیشی .واقعا راضی بودم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ما هم همسرم مبگه فلان چیز رو بخریم برعکسه🤣سر سرخکن من میگفتم نخریم فر برقی داریم ولی بعد قانع شدم ک ...

دقیقاااا ماهم اینجوری هستیم

همه ظرف ها رو غیر از برای جهازم رو خودش خریده 

میریم بیرون من اونو از جلو مغازه های ظرف  و اینا میکشم که بابا بیاااا بررریم😅

2803
منم فکر میکنم هرکی به اصطلاح سیاست داره از همین روش استفاده میکنه و کم کم یه طوری همسر رو با این حرف ...

دقیقا منظورم برای بنده خدا که میگم همین بود.

البته امروز که بیشتر دقت کردم دیدم خیلی از خانما دوربرم یه جوری شوهرارو شستشو مغزی میدن که کم خرج ترین کدبانو ترین و دلسوزترین و.....بین خانمای اطرافشونن

ببین شوهر من یکی خیلی سیاست روش جواب نمیدهبقول خودش که به من میگه: من تو رو بزرگ کردمیعنی منو خوب می ...

دقیقا شوهر منم ادم غیرمستقیم گفتن نیست منم همون مستقیم و چکشی میگم .

همه ی داستان ها به روابط بین دونفر بستگی داره هرکسی یه روشی روش جوابه

اینا فارسن تو طایفه شون رسم ندارن اصلا انقدر بگیرن...رسمشون لوستر 😐فرش، تی ویزحمتشون میشه...فقط عاش ...

قربونت برم 💚 خداروشکر که داشته و خریده 

همسر من که آه در بساط نداشت با پول وامش ۶ تکه رو خرید. البته قسط وامشو پدرش میده ولی دیگه حتی نپرسیدن پول کم داری نداری در چه حالی... ما قرار نبود عروسی بگیریم. خبر به خواهرا رسید زنگ زدن گفتن چرا نمیخوای عروسی بگیری و این حرفا. همسر گفت پول ندارم. یکیشون نگفت خب برادر من بیا این پول رو قرض بدیم بهت از پول کادوها بهمون برگردون. به جاش زنگ زدن دعوا و اعصاب همسرو خورد کردن که چرا پولاتو درست خرج نکردی که برا عروسی هم بمونه؟! حالا کل واممون انگار چقدر بود که باهاش جهیزیه بخری چیزی هم تهش بمونه برا خرج عروسی و... 

خلاصه یه جشن کوچیک گرفتیم به سختی پول ارایشگاه و یه لباس داغون رو جور کردیم اخرشم چندتا از کادو درشت هارو که تو پاکت اورده بودن داده بودن بهشون، به ما اصلا نشون ندادن ببینیم چقد دادن، فرداش گفتن راستی فلانی هم کادو داده خرج فلان چیز کردیم. حتی نگفتن چقد بوده و تمام 

منم انتظاری ازشون نداشتم هیچوقت که بخوان کمک کنن و همیشه به همسر گفتم این دوره دوره ای نیس که بخوای چشم بدوزی به دست کسی ببینی آیا از جیبش درمیاد یا نه. ولی انتظارم نداشتم دخالت کنن اینطوری

خلاصه که از این اقوام شوهر آبی گرم نمیشه عاطفه جان مخصوصا وقتی بفهمن دوست بودی که فکر میکنن پسرشونو چیزخور کردی اومده گرفتتت🤣

2804
مرسی عزیزم 🥰چی سرچ کنم ؟ واسه من مستأجر خیلی این چیزا خوبه...کمد دخترمو همه چیشو همسرم باز کرد تا ط ...

فایل پلاستیکی لباس سرچ کن...اتفاقا منم سرچ کردم،طرحهای خیلی قشنگی داره اما نتونستم عکس بفرستم.خودم هم البته دارم که تموم لباسهای پسرکوچیکم وپوشک و... توشه..هم شیکه هم سبکه 

خدایا بی نهایت شکرت
اینو حرکتو، مامانم میگه حرف چاپ کردن 😄نمیدونستم اسمش متن سازیه ولی واقعا خیلی جاها ب کار میاد ب نظر ...

در جهت مثبت رو‌‌ قبول دارم

در جهت منفیم ما به طرف مقابل کاری نداریم، خودمون حواسمون باشه و ساده نباشیم تا نذاریم اون طرف به نیت شومش برسه😎

دو خوابس..خونه نوساز...همسرم خودش کمد دیواری زد خونه رو رنگ کرد ریزه کاریاشو کرد از اجاره کم میکردیم ...

خوش باشی توش 

ای بابا بندگان خدا ،خدا رحمتشون کنه 

دست ورثه افتاده حالا ؟

بعضی چیزا توی زندگی بدست آوردنی نیست بی خیال شدنیه ....
2801